Aptarimas:TV3

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Istorija paėmiau iš TV3 internetinės svetainės, nemanau, kad apsaugota autorinėm teisėm, bet jei ja utaip yra, gražinsim senają istoriją.

[redaguoti vikitekstą]

Kodėl buvo ištrintas TV3 logo? Aš jį paėmiau iš kažkokios kitos kalbos wikipedijos [1] ir dar, jei neklystu, pridėjau {{logo}}, kurio tekstas leidžia įdėti logotipą:


Laidos[redaguoti vikitekstą]

Nėra prasmės dėti laidų sąrašo, jis vis tiek nuolat keičiasi, o ir nelabai ką duoda straipsniui. Užtenka įdėti nuorodą į tą sąrašą. --Nomad 08:02, 2008 gruodžio 11 (EET)

Kanalas, transliuojamas aštuoniais kanalais[redaguoti vikitekstą]

"Kanalas, transliuojamas aštuoniais kanalais" - Extate tikrai turi vaizduotę... - JohnnyWiki (aptarimas) 21:07, 25 gegužės 2012 (EEST)

Sat.1, pro7[redaguoti vikitekstą]

Verta pridėti kad turi dukterinius kanalus vokietijoje. Parašiau bet ištrynė EHRLT (aptarimas) 13:25, 16 lapkričio 2017 (EET)

„All Media Baltics“ atskira bendrovė. „Providence Equity“ valdė šimtus bendrovių. Be to, ten ir perkėliau.--C.C. v C.C. (aptarimas) 17:58, 16 lapkričio 2017 (EET)

Oh mein Gott! All media baltics atskira bendrovė įkurta Providence Equity tyčia tik pabaltijui. 100% akcijų priklauso Providence. VIASAT irgi įkūrė Uab "Tele-3", uab "tele-3 radijas" poweriui radijui. Tai normalu pasaulinėje praktikoje. Lnk irgi nesivadina po MG Baltic uabo. Providence nevaldė o valdo. Jiems priklauso populiariausias Vokietijos TV kanalų tinklas. Na bet lietuviams tik liuks ir info tv teįdomu.... EHRLT (aptarimas) 21:22, 16 lapkričio 2017 (EET)

Pasidomėkit privataus kapitalo bendrovėmis, suprasit, kad jos išperka bendroves su skolintais pinigais ir po kelių metų parduoda su pelnu... [2]--C.C. v C.C. (aptarimas) 09:08, 17 lapkričio 2017 (EET)