Aptarimas:TSRS istorija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Straipsnis pilnas iš piršto išlaužtų teiginių, kurie nepagrįsti jokiais šaltiniais, pvz., "Caro valdžios nemokšiškas vadovavimas karo operacijoms Pirmajame pasauliniame kare sukėlė revoliuciją" lyg paimtas iš kokio mokyklinio referato. Čia visiška nesąmonė parašyta "Į puolimą daugelis kareivių ėjo kaip patrankų mėsa – be batų ir be ginklų." Ir taip toliau - abejotini ir niekuo nepagrįsti teiginiai. Gabalus teksto galima surasti internetiniuose referatuose, o kadangi šaltinių nėra tai nelabai aiškus kas iš kur kopijuota, pvz., [1], bet lygis tai tikrai vienas kitą atitinka. Jeigu tai nėra beviltiška tai norėčiau paklausti kas yra beviltiška? Per penkiolika metų niekas nesiryžo pataisyti, bet turbūt tą šlamštą laikysime dar trisdešimt metų ir juokinsim žmones? Gal yra čia vienas kitas normalus sakinys, bet realiai paprasčiau parašyti iš naujo, negu iš to šlamšto rausti prasmingus sakinius. Va šitas šedevras iš kur nurašytas: "Nors Raudonoji armija vadovaujama Levo Trockio per sušalusį ledą puolė Kronštatą ir numalšino sukilimą, šis didėjančio nepasitenkinimo ženklas privertė bolševikus kurti platų darbininkų klasės ir valstiečių (sudariusių 80 proc. gyventojų) aljansą, nepaisant to, kad kairuoliškas partijos sparnas linko į vien darbininkų interesus palaikantį režimą."???--Dirgela (aptarimas) 20:27, 24 kovo 2020 (EET)

Amm... pastarasis šedevras rašytas paties nors ir gūdžiais 2005 m. :D Žr. Specialus:Diff/120696/121815. Gal būtų galima tiesiog apkarpyti ir kokį tai stub palikt?--Nestea (aptarimas) 21:37, 24 kovo 2020 (EET)
Ne, čia greičiausiai perkėliau iš paralelinio straipsnio SSRS istorija, tokio šedevro aš neparašyčiau. Taip, tais laikais atrodė, kad trinti labai gaila, gal kas ims "tobulinti" bet kokį įkeltą šlamštą. Bet taip ir neatsirado tokių didžiavyrių per penkioliką metų. Tai jei kas sugebės apkarpyti ir palikti bent kiek prasmingesnį tekstą tai aišku visi bus tik dėkingi.--Dirgela (aptarimas) 22:52, 24 kovo 2020 (EET)