Aptarimas:Afganistano karas (1979–1989)

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lietuva Afganistano kare[redaguoti vikitekstą]

Kaip dėl lietuvių, kurie priverstinai buvo išsiunčiami tarnauti Sovietų armijoj ir į Afganistaną vien dėl to, kad kažkuo nusižengė Sovietų valdžiai? Mano žinios nedidelės, tad gal kas nors daugiau žino? Kazkaskazkasako 21:45, 2008 lapkričio 24 (EET)

Tarybiniai[redaguoti vikitekstą]

Ar nevertėtų keisti visus tuos "tarybinius" kažkuo kitu, nepamenu, kad būtų buvusi tokia "tarybinė armija", "tarybiniai" oro desantininkai, "tarybinė" intervencija.

POV[redaguoti vikitekstą]

Žyma, sąlygota šaltinių nebūvimo. Straipsnio tekstas - daugiausia tik kažkieno asmeninės patirtys, tarsi dienoraštis. Afganistane buvo "tarybiniai vadovai"? Karo veteranai "nesugebėjo susilaukti" (ką tai reiškia?) valdžios ir visuomenės dėmesio ? Afganistane žuvo TSRS "žmonės" (tikrai, ne kareiviai?). Mudžachedai žudė merginas, einančias į mokyklą? Tarybiniai daliniai žudė senelius?--SubRE (aptarimas) 21:01, 2 lapkričio 2015 (EET)

Straipsnis nelabai koks, bet žymas geriau dėti ten, kur jos aktualios, nes pirmas sakinys lyg ir neutralus bei gramatiškai teisingas.--Dirgela (aptarimas) 18:05, 3 lapkričio 2015 (EET)