Aptarimas:Seksualinė revoliucija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

„Televizijos radomos laidos apie seksualinus dalykus, įvairūs muzikiniai klipai, filmai su sekso elementais lemia didesnį paauglių neštumų skaičių r ( ref: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2008/11/02/AR2008110202592.html). “ – visų pirma tai tik vieno tyrimo duomenimis. Kaip duotame straipsnyje ir rašoma, tai tik pirmasis tyrimas, todėl nederėtų vikipedijoje taip apibendrinti. Geriau parašyti „pirmojo ir kol kas vienintelio atlikto tyrimo duomenimis, egzistuoja koreliacija tarp...“. Bet dar svarbesnis kitas dalykas: duotame straipsnyje nei žodeliu neužsimenama apie seksualinę revoliuciją. Tai ką šis teiginys veikia seksualinės revoliucijos kritikos skyriuje? kažkoks original research? --Nomad 16:31, 2008 lapkričio 6 (EET)

Kodėl original research? Juk pačiame straipsnyje rašoma išnyko tabu daugeliui lytinių temų, apie kurias imta viešai kalbėti ir diskutuoti žiniasklaidoje, kine, internete. Taigi, tyrimo rodomas nėštumų padidėjimas yra seksualinės revoliucijos padarinys (kadangi dėl seks. revoliucijos pradėtos rodyti nepadorios laidos), lygiai kaip ir feminizmas. * Hugo ¿díme? 16:39, 2008 lapkričio 6 (EET)


„Seksualinė revoliucija dažnai kritikuojama (ypač religinių institucijų) kaip iškreipianti moralę, skatinanti žmogaus neatsakingumą, paleistuvystę, iškelianti sekso kultą, pornografiją, promiskuitetą. Seksualinė revoliucija kaltinama dėl padažnėjusių skyrybų, svetimavimo, blogo vaikų auklėjimo, dorovinio nuopolio, šeimos kaip vertybės sumenkinimo, kontraceptikų verslo suklestėjimo, išaugusio abortų skaičiaus, lytinių iškrypimų, netradicinių lytinių santykių išpopuliarėjimo“ - abi nuorodos neveikia, todėl jas šalinu. Apskritai nėra abejonių, kad dėl šių dalykų seksualinė revoliucija yra kaltinama, tačiau čia parašyta be konteksto, nesimato pvz. ar iš tiesų yra kažkoks ryšys, ir net ar iš tiesų tas abortų skaičius padidėjęs, ir panašiai. --Nomad (aptarimas) 17:08, 23 rugsėjo 2013 (EEST)