Aptarimas:Popiežiaus Pranciškaus ir patriarcho Kirilo susitikimas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Trynimas[redaguoti vikitekstą]

Labai didelių problemų lyg ir nematyti, siūlau palikti. AudriusA (aptarimas) 21:57, 19 kovo 2016 (EET)

Vėl problemos dėl turinio - nes apie patį susitikimą vėl nei žodžio, išskyrus, kad jis įvyko. Visa kita - bernardinai.lt rašančiojo prielaidos, pamąstymai. Vargu, ar tai toks šaltinis, kuris patikimai "žino", ko norėjo popiežius Paulius II (ir dar argumentuoja jo slaviška kilme) ir ko nori Rusijos ortodoksai. --SubRE (aptarimas) 22:44, 19 kovo 2016 (EET)
Žodžiu bernardinai.lt šaltinis neatrodo pakankamai patikimas. Bet jei pats įvykis reikšmingas, gal pakanka parašyti kad įvyko? Visgi parašyta kada įvyko, kur, nurodytos abiejų dalyvių pavardės - nepasakysi jog informacijos jau visiškai nėra. O abejotiniems faktams galima gi[reikalingas šaltinis] uždėti. AudriusA (aptarimas) 00:03, 20 kovo 2016 (EET)
Bet Viki irgi nėra naujienų kanalas, kad informuotų apie visus susitikimus, futbolo rungtynes, avarijas kelyje ar kitos savaitės horoskopus vien dėl to, kad ši medžiaga publikuota kitur. Ar iš tikro šis susitikimas toks jau labai reikšmingas tik "istorija parodys". Uždedu žyma <stub>, nes apie patį susitikimą nėra jokios informacijos, o vieno asmens pasamprotavimai dar prieš šį susitikimą sudaro visą straipsnio turinį.--SubRE (aptarimas) 11:29, 20 kovo 2016 (EET)