Aptarimas:Pharrajimos

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

--AndriusKulikauskas (aptarimas) 06:37, 12 rugpjūčio 2012 (EEST)Andrius Kulikauskas: Prašau, kurie teiginiai kelia abejonių?

Beveik visi, iš esmės. Priminsiu, kad Vikipedijoje remiamasi patikimais trečiosios šalies šaltiniais, straipsnyje nurodytas tik LŽTC. Tai nėra istorinis šaltinis. Žinoma, žymiai geriau nei nieko, bet vis tik ne mokslinis ir aiškiai su agenda, todėl manau, kad jo tikrai neužtenka. Ypač reikėtų pagrįsti tokius teiginius, kaip Daugelis valstybių yra nepripažinę ir nepasmerkę romų rasinio persekiojimo, neįtraukę romų į restitucijos procesą ir tebediskriminuojantys romus, viską kur nurodomi konkretūs skaičiai ir/arba konkretūs įvykiai konkrečiose vietose konkrečiu laiku. Galiausiai, kas tas genocidą tyręs Vytautas Toleikis ir kodėl jo nuomonė yra pakankamai svarbi aprašyti Vikipedijoje? Tai turi matytis iš straipsnio. Ar tai profesionalus žymus istorikas, ar tik koks nors savamokslis? --Nomad (aptarimas) 10:45, 12 rugpjūčio 2012 (EEST)

Nomad, ačiū už pastabas. Kviečiu išmanančius į talką.

Citata: "Galiausiai, kas tas genocidą tyręs Vytautas Toleikis ir kodėl jo nuomonė yra pakankamai svarbi aprašyti Vikipedijoje? Tai turi matytis iš straipsnio. Ar tai profesionalus žymus istorikas, ar tik koks nors savamokslis?". Čia tai geras: savamoksliu pavadintas žmogus, kurio straipsniais grindžiami šios Vikipedijos straipsniai.

--AndriusKulikauskas (aptarimas) 19:43, 14 rugpjūčio 2012 (EEST) Nomad, ištryniau žodžius "tebediskriminuojantys romus", prie to sakinio pridėjau žymę Šablonas:Faktai ir radau Vytauto Toleikio apžvalgą, pridėjau nuorodą, tad nuėmiau žymę "abejotina". Jei reik, prašau pridėti ir paaiškinti, ko dar reikia.

Kiek matau keturi šaltiniai yra tas pats vienas, būtų gerai jį suformatuoti kaip padarei straipsnyje holokaustas, kad rodytų tik vieną apačioje --Nomad (aptarimas) 09:49, 16 rugpjūčio 2012 (EEST)
Nomad, suformatavau. Ir pakeisiu straipsnio pavadinimą, nes turėtų būti Pharrajimos, matyt, ne taip supratau (galvojau, kad kilmininkas, klydau). --AndriusKulikauskas (aptarimas) 06:38, 17 rugpjūčio 2012 (EEST)