Aptarimas:Matematika

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gal kas galėtų užsiimti matematikos wikisrities darymu? Pats užsiimčiau, bet esu labai silpnas su matematika, bijau, kad priskaldysiu malkų. Labai patiko kaip atrodo vokiečių matematikos wikiportalas. Dirgela 16:28, 1 Kov 2005 (UTC)

Galėčiau padaryti šabloną su trupučiu informacijos, tik gaila kad to gražaus vokiško varianto negaliu nukopijuot, nes vokiškai nemoku :) . O jau kai bus šablonas, gal po truputi pavyks padaryti ką nors doro, nors kol kas matematikos nėra dar daug straipsnių. Knutux 16:50, 1 Kov 2005 (UTC)
Gal ir imsiuos truputėlį patvarkyti matematinius straipsnius, nes pastebėjau nemažai netikslumų, bet esu žalias naujokas, todėl daugiau stebiu ir mokinuosi. Be to, reikia apgalvoti kaip viską išdėstyti ir aprašyti. Pavyzdžiui, reikėtų skirti sąvokas "Natūralusis skaičius" ir "Natūralieji skaičiai". Vietoj pastarosios geriau vartoti "Natūraliųjų skaičių aibė". Kažko imsiuos. Truputį apsiprasiu, pasidairysiu po kitas šalis. Deja, vokiškai irgi nesuprantu, bet matematikos kalba universali... Atn
Smagu kad atsiranda visnaujų prisidedančių žmonių, o dėl formatavimų, dėstymų ir panašių dalykų - mes čia draugiški, visada padėsime kuo galėsime, prašom klausti nesikuklinant. Knutux 04:53, 2 Kov 2005 (UTC)
panaudojus www.freetranslation.com ir www.promt.ru labai greitai vokiškus tekstus (net ištisais puslapiais) galima paversti angliškais arba rusiškais... -- AndriuZ 02:14, 23 Bal 2005 (EEST)

Sričių paveikslėliai[redaguoti vikitekstą]

Man atrodo, jog šiame straipsnyje tie gražūs sričių paveikslėliai tik gadina straipsnį. Galbūt būtų tikslingiau juos naudoti kitame (naujame) straipsnyje, pvz., Sąrašas:Matematikos sritys? Ką manote? --Zygimantus (aptarimas) 14:54, 25 gegužės 2015 (EEST)

Gal kiek ir per dideli tie paveiksliukai. Apskritai tai jie neblogai žiūrisi (mažesni), tarkim angliškoje vikipedijoje. Tačiau jei žmogus ieško informacijos, dideli paveikslėliai blaško, apsunkina likusio teksto suvokimą. Orionus (aptarimas) 15:22, 25 gegužės 2015 (EEST)