Aptarimas:Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Garsiausi žaidėjai[redaguoti vikitekstą]

Labai įtartinas dabar garsiausių žaidėjų sąrašas, o ypač komandos rašymas - toks įspūdis, kad komanda rašoma pagal atsitiktinį kriterijų, kai kur dabartinė, kai kur garsesnė, kai kur išvis nerašoma. Taigi, kadangi žaidėjų garsumas nėra labai susijęs su komanda, siūlyčiau palikti tik pavardes (dar galima palikti ir komentarus apie pirmą NBA žaidėją, pirmą žvaigžių dienos žaidėją ar krepšinio populiarinimą, tik ne komandas). knutux 08:05, 27 Rugsėjo 2005 (EEST)

Komandų sudėtys[redaguoti vikitekstą]

Siūlau iškelti komandų sudėtis į atskirą straipsnį, kuriame būtų pateiktos visos rinktinės.--Atlantas 20:24, 2008 rugpjūčio 23 (EEST)

Zaideju klubai[redaguoti vikitekstą]

Patarkit kaip geriau rasyt dabartinius zaideju klubus, pvz 2011 m. sudety pas Motiejunas nezinia ka rasyt ar Hiustono Rockets ar Benneton, arba pvz pas laisvuosius agentus nerasyt nieko, ar palikt buvusi klubo pavadinimus???!!!! (Silvis 19:09, 13 liepos 2011 (EEST))

Kur laisvieji agentai, tai mano manymų nieko rašyt nereikia, arba buvusi klubą (ir data iki kada žaidėjas žaidė jame), o dėl Motiejūno ir t.t. tai tikrai nežinau :-( Arturkozlov 13:13, 20 liepos 2011 (EEST)

Struktūra[redaguoti vikitekstą]

Straipsnio struktūra tragiška - vietoje istorijos - keleto paskutinių čempionatų sudėtys ir apžvalga, dargi išdėstyta priešinga chronologijai tvarka. Siūlau parašyti nuoseklią istoriją, atsisakant lentelių, nes apačioj jau ir taip pateiktos visų čempionatų sudėtys, galima palikti tik lentelę "dabartinė sudėtis" su paskutinio čempionato sudėtimi. Rezultatų lentelę irgi reikėtų kelti kur nors į galą. Hugo.arg 18:41, 24 liepos 2011 (EEST)

Pilnai sutinku, bet reikia, kad kazkas imtusi darbo, nes arteja cempionatas ir pan., straipsnis apie viena didziausiu lietuvos pasididziavimu yra tragiskas. Bandziau kazka tvarkyt, bet reikia kazkieno pagalbos, bei ideju. Sutinku pilnai su Hugo.arg idejomis, galima pertvarkyti straipsni pertvarkyti i kazka panasaus kaip angliskoje versijoje. As prisidesiu tik sakykit nuo ko pradet:) (Silvis 20:09, 25 liepos 2011 (EEST))

Tai, kad angliškoj struktūra labai panaši, tik gal gražiau apipavidalinta. Mano nuomone, geresnė struktūra būtų kaip Lietuvos vyrų futbolo rinktinė. Pats krepšiniu nelabai domiuosi ir ženkliai prisidėti negalėčiau, bet tiesiog norėtusi matyti tvarkingą straipsnį, o ne lentelių ir sąrašų kompoziciją. Beje, dalį informacijos apie rinktinę būtų gerai perkelti iš straisnio Lietuvos krepšinis. Hugo.arg 21:19, 25 liepos 2011 (EEST)
Todel reikia ieskoti zmoniu kurie turi daugiau patirties vikipedijoj, bei ziniu apie krepsini. As galeciau prisideti savo ziniomis, bet kazkam reiktu patikrint turinio kokybe ir pan. Ka manot? (Silvis 18:39, 26 liepos 2011 (EEST))

Na galit pradžioj pabandyti padaryti juodraštį Naudotojas:Vsilvestras/Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė. Stilių, gramatiką galėčiau peržiūrėti, o faktinės informacijos tektų ieškoti pačiam. Kaip minėjau, dalį informacijos galima perkelti iš str. Lietuvos krepšinis, dalį galima sukomponuoti savais žodžiais aprašant svarbesnius čempionatų rezultatus ir t.t. Hugo.arg 18:58, 26 liepos 2011 (EEST)

Sveikas Hugo.arg, na kaip tau atrodo naujoji sio strapsnio versija?? Manau dabar gerokai issamesne, nes pridejau istorija (panasi konstrukcija kaip lietuvos futbolo rinktines), bei sumazejo sudeciu lenteles ir pan. Laukiu tavo vertinimo, jei viskas tvarkoj gali pakeist staripsnio statusa is juodrascio i normalu! Aciu. (Silvis 20:14, 27 liepos 2011 (EEST))

Dabartine sudetis[redaguoti vikitekstą]

Nesuprantu kodel mano pakoreguota dabartinio kandidatu saraso lentele atsidure nuorodu skiltyje...Kas mokat gal galit pataisyti? Aciu. (Silvis 27 liepos 2014 (EEST))

Dizainas[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, gal kas galetu padet atnaujinti puslapio dizaina, lenteles (ypac sudeties) yra senovinio stiliaus, be spalvu.