Aptarimas:John Ronald Reuel Tolkien

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Cscr-former.svg
Straipsnis John Ronald Reuel Tolkien buvo pasiūlytas tapti pavyzdiniu, tačiau Vikipedijos naudotojai, balsavimu (kuriame taip pat galite rasti išvardytus straipsnio trūkumus), nusprendė, kad jis dar neatitinka Pavyzdinio straipsnio reikalavimų.


Wikimedia alt gold.svg

Šis straipsnis yra tapęs savaitės straipsniu.

Wikimedia alt gold.svg Šis straipsnis yra tapęs savaitės straipsniu.


Aptarimas[redaguoti vikitekstą]

Gal reikėtų puslapį pavadinti pilnu vardu, o iš Tolkino palikti tik jungtį? Kitų Tolkinų daug nežinau, bet nežinau ir kitų Jelcinų ar Murzų, bet pvz. puslapis būtų Borisas Jelcinas ir Mindagas Murza 213.190.42.88 19:22, 22 Kov 2005 (EET)

Čia pagrindinis argumentas kodėl nebuvo pavadinta pilnu vardu - kad labai jau ilgas gaunasi kardas (trys vardai ir pavardė), bet dėl nuoseklumo gal ir verta pervadinti). Knutux 08:08, 23 Kov 2005 (EET)

Tikiuosi, niekas nesupyks, kad įkišau savo trigrašį... Praplėčiau straipsnį, tik dar nebaigiau. Wiki naudojuosi neseniai, todėl atleiskit už galimus techninius kabliukus. Leia 2005-06-18

Dėl paskutinio pakeitimo[redaguoti vikitekstą]

Vartotojas Alcante pridėjo sakinį: Įdomu pastebėti, kad "Žiedų Valdove" praktiškai neminimas Dievo vardas, tačiau dėl to kūrinys nieko neprarado - dar daugiau, jis didžia dalimi laikomas fentezi žanro pradininku apskritai...

Protestuoju dėl tokios argumentacijos kaip "neminimas Dievo vardas, tačiau kūrinys dėl to nieko neprarado" vartojimą. Susidaro įspūdis, kad kūrinys, kuriame dievo vardas neminimas, automatiškai kažką turėtų prarasti. Leia 22:20, 31 Spalio 2005 (EET)

Viduržemė?[redaguoti vikitekstą]

Kažkaip praleidau nuo kada Viduržemis tapo Viduržeme. Eilinis VLKK pokštas? --Nomad 14:32, 2009 sausio 14 (EET)

Mitologijos[redaguoti vikitekstą]

Ar nebus čia žodis mitologijos naudojamas kaip nevykęs mythos vertimas? Pvz., rašo, kad į Hobitą autorius pamažu įpynė „mitologijų“, Gendalfą ir kt., jei turima omeny mythos - jo sukurtas platesnis pasaulis - tai viskas aišku. Bet tai nėra mitologija, ar daugiskaita mitologijos :) --Nomad (aptarimas) 06:40, 23 gegužės 2019 (EEST)

Mythos: a body of interconnected myths or stories, especially those belonging to a particular religious or cultural tradition.[37] It is sometimes used specifically for modern, fictional mythologies, such as the world building of H.P. Lovecraft. --Nomad (aptarimas) 06:41, 23 gegužės 2019 (EEST)