Aptarimas:Jaunasis ūkininkas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

FNTT straipnio teiginiai teisme nepasitvirtino. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Institute2010 (aptarimasindėlis) 12:37, 16 vasario 2010 (EET)

Šitas - [1]? Yra ir dar keli panašūs - [2], [3]. Deja, kitų patikimų antrinių šaltinių, nepriklausomų nuo straipsnio objekto, rasti nepavyko... Tad jei ir šiti pasirodo nepatikimais, straipsnį neabejotinai reikia trinti dėl reikšmingumo trūkumo. O gal manote, kad geriau bus straipsnį rašyti remiantis tik šiais šaltiniais (kitokių kol kas nenurodyta)? --Martynas Patasius 21:58, 17 vasario 2010 (EET)


Gerb. Martynai,

DEL AB "PVC":

pirma, absoliuciai teisingai, kaltinimas S.Ivanovui nepasitvirtino: AB "PVC" veikla 1999-2000 metais buvo teiseta ir pagrista uzsienio saliu suteiktomis kvotomis darbuotojams is Lietuvos; be to, AB "PVC" turto verte buvo didesne uz priimtus isipareiguojimus, bet arestuotas baudziamojoje byloje AB "PVC" turtas buvo be konkursu antstoliais parduotas remiantis prokuraturos neteisetu sprendimu (STT net buvo iskeles byla pries viena antstole, bet paskui uzdare, nes kalta pati prokuratura);

antra, daug AB "PVC" klientu puikiai pasinauduojo AB "PVC" paslaugomis ir isidarbino;

trecia, priezastis kodel AB "PVC" nesugebejo ivykdyti visas savo isipareiguojimus pagal sudarytus civilinius-teisinius sandorius - Mokesciu policijos pareigunai iseme is AB "PVC" dokumentacija, duomenu bazes, komp.technika. Mokesciu policija (dabar vadinasi FNTT) pati sustabde AB "PVC" darba. Uz padarytus pazeidimus tardytojas Zilvinas Kiausas buvo pasalintas is darbo.

ketvirta, S.Ivanovas buvo ne AB "PVC" savininkas, o AB "PVC" darbuotojas. AB "PVC" (senas pavadinimas "Tarptautine universali birza") steigejai ir akcininkai - apie 30 STAMBIAUSIU VAKARU LIETUVOS IMONIU.

penkta, jums paciam ne keista: kaip zmogus, kuris nera padares nusikaltima, lengvai buvo apsmeiztas laikrasciuose? Juk veliau teisme pasitvirtino, kad byloje istikruju buvo daug nukentejusiu, bet nukentejo je NE NUO S.IVANOVO darbo! Nei vienas is nukentejusiu toje baudziamojoje byloje neturi S.Ivanovui joiku pretenziju.


DEL Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajungos

Gal kas nors turi kokiu pretenziju Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajungai? Butu labai idomu isklausyti. Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajunga yra rimta mokymo istaiga, turi klase Klaipedos paslaugu ir verslo mokykloje, paruose apie apie 200 ukininkus Vakaru Lietuvai. Ar tai mazai?

Gerbiamas Martynai, ne Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajungos nariai priklauso nuo S.Ivanovo, o S.Ivanovas priklauso nuo sajungos nariu. Jis yra ISRINKTAS pirmininku - yra Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajungos vikdomasis organas, kuris privalo igyvendinti jam pavestus uzdavinius ir atsiskaito uz atlikta darba. Jaunuju ukininku pasitikejimas S.Ivanovui reiskia tik PILNA PASITIKEJIMA vienam is nariu (kuris yra ukininkas-zuvininkas). Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajunga yra ne UAB'as, o susivienijimas bendru interesu pagrindu.

Sis atsakymas i jusu klausymus ir pats Vikipedijos straipsnis apie Klaipedos apskrities Jaunuju ukininku sajunga pagristas dokumentais. Koks jusu el.pasto adresas kad jums atsiusti dokumentus?

Pagarbiai,--Institute2010 23:38, 17 vasario 2010 (EET)

Ačiū, bet norėtųsi patikslinti: straipsnis turi būti pagrįstas ne dokumentais (pirminiais šaltiniais), o viešai prieinamais antriniais šaltiniais (patikimais, autoritetingais, nepriklausomais nuo straipsnio objekto). Ar (tarkim) koks nors laikraštis yra rašęs apie šią sąjungą? Štai to reikia. Man pavyko rasti tik tiek, kiek matote, bet Jūs tvirtinate, kad šitais šaltiniais tikėti negalima. Vadinasi, tinkamų šaltinių nėra (nebent rastumėte kitų), o be jų ir straipsnio negali būti. Tad (turbūt) sėkmės ieškant. --Martynas Patasius 00:00, 18 vasario 2010 (EET)

Klausymas aiskus, reikia truputi laisvo laiko rasti. Pagarbiai,--Institute2010 00:10, 18 vasario 2010 (EET)

http://www.up.lt/klausimai/ Ūkininko patarejas--Institute2010 00:40, 18 vasario 2010 (EET)

http://www.klaipeda.aps.lt/stotisFiles/uploadedAttachments/pazyma%20kitu%20svietimo%20teikeju%20veikla20094144031.doc Klaipėdos apskrities viršininko administracijos švietimo skyriaus pažyma (doc)

http://vmvt.lt/objektai2/view.php Akvakultūros įmonės veterinarinio patvirtinimo nr. LT 23-204

Kol kas tiek, bus dar, bet ne siandien nes rytoj nuo 7-00 darbai.--Institute2010 00:51, 18 vasario 2010 (EET)

Labai geras straipsnis apie Klaipėdos apskrities jaunųjų ūkininkų sąjungą: http://www.aplinka.eu/Aplinka_pdf/Aplinka_2010_09_10.pdf -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 86.100.132.154 (aptarimasindėlis) 17:37, 26 vasario 2011 (EET)

Gal geras, gal ne. Bet kol kas nematau jokių priežasčių manyti, kad tai - patikimas, autoritetingas šaltinis (žr. Vikipedija:Patikimi šaltiniai). Kol kas randu tik tokių nuomonių ([4]): „VšĮ Kultūros idėjų centras – tai leidybine veikla užsiimanti įstaiga, turėjusi sąsajų su kas ketvirtį leidžiamu mažai kam žinomu žurnalu „Aplinka“. Dabar šio žurnalo leidyba užsiima leidykla „Farba Vita“. Iš viso yra išleista tik trylika šio žurnalo numerių.“... Deja, kol kas vienintelis patikimas šaltinis, bent kiek daugiau rašęs apie visas šias „jaunųjų ūkininkų sąjungas“ (ir ne apie Klaipėdos apskrities, o apie tarptautinę) - „Лохотронщик в тюрьме: «Помогите миссионеру Европы...»“ (2003-07-16) Latvijos laikraštyje „ЧАС“ ([5])... Man atrodo, to nepakanka. --Martynas Patasius 19:53, 26 vasario 2011 (EET)