Aptarimas:Henrikas Mickevičius

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Zodis "sovietmeciu" yra salintinas, nes nuoroda to nepatvirtina. Faktiskas nuorodoje nera jokio turinio, todel ji irgi salintina. Prasau ta padaryti.

Pagarbiai, Henrikas Mickevicius


Kodėl negalima keisti antraštės? Negaliu pakeisti tikrovės neatitinkančios informacijos. Tūrėtų būti taip: Henrikas Mickevičius – teisininkas, žmogaus teisių ekspertas ir gynėjas.

Pagarbiai, Henrikas Mickevičius -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 78.63.240.117 (aptarimasindėlis)

Sveiki. Straipsnis neužrakintas, jį keisti galima kiekvienam, problemų lyg ir neturėtų būti. Kiek suprantu, tikrovės neatitinkanti informacija yra "lenkų kilmės" ir "sovietmečiu dirbęs teisėju" ? --Nomad 16:45, 19 gruodžio 2011 (EET)


Sveiki, Pats straispnis nėra užrakintas, tačiau redaguoti jį galima tik nuo pastraipos == Biografija ==. Antraštės neleidžia keisti. O dėl informacijos tai "lenkų kilmės" ir "sovietmečiu dirbęs teisėju" yra tikrovės neatitinkanti.-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 78.63.240.117 (aptarimasindėlis)

Vikipedijos pagrindinis principas yra rėmimasis šaltiniais ir jokių originalių publikacijų (t.y. Vikipedijoje negali būti anksčiau niekur kitur nepublikuotos medžiagos). teismai.lt biografijose rašoma: "Vilniaus miesto Lenino rajono teismas, teisėjas, Vilnius, Lietuva, 1981-1987 m." Manau, šiuo šaltiniu buvo remtasi Vikipedijos straipsnyje. Jei ji neatitinka informacijos, reikėtų iš pradžių ją pašalinti iš teismai.lt puslapio, Vikipedija tik naudoja kitur publikuotą informaciją. Šaltinio dėl kilmės nėra, todėl šis teiginys abejotinas ir gali būti pašalintas išsyk, ką ir padarysiu. --Nomad 16:58, 19 gruodžio 2011 (EET)
Dėl redagavimo, paties puslapio viršuje dešinėje yra dar viena nuoroda Redaguoti, ją paspaudus leidžia redaguoti visą straipsnį, ne tik atskirą pastraipą. Tačiau kadangi informacija apie darbą sovietmečiu yra su šaltiniu, jos prašysiu neišiminėti, nebent pats šaltinis (teismai.lt) paneigtų; arba būtų galima rasti paneigimų kituose nepriklausomuose trečiosios šalies šaltiniuose ar panašiai. Tokiu atveju priklausomai nuo situacijos reikės arba pašalinti šį teiginį, arba palikti abu (ir teiginį, ir paneigimą). --Nomad 17:04, 19 gruodžio 2011 (EET)

Prasau pasalinti zodi "sovietmeciu", nes tokios informacijos saltinyje teismai.lt nera. Taip salintinas ir pats saltinis, nes jame nera jokio turinio. Pagarbiai