Aptarimas:Haliucinogenai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Patiko išsami istorinė informacija. Gal kas ras citata tokiam teiginiui kaip "daug žmonių pasisako už haliucinogenų legalizavimą". Būtinai reikėtų nuorodos iš kur tokia informacija, nes kitaip nežinia ar čia pavienio žmogaus nuomonė ar iš tiesų visumos. Pataisiau kelias klaidas, patarčiau naudoti kokią nors programą, kuri suteiktų rašybos tikrinimo galimybės Word'e. Norėčiau sužinoti iš kur autorius atrado tokį termimą kaip "Tikrieji haliucinogenai" ar nemano jis kad tai klaidinantis pavadinimas? Kuo skiriasi tas tikrumas haliucinogenų ir kuo pvz psichodelikai yra netikri? Siūlyčiau rušiuoti haliucinogenus tik pagal farmakologinis skirstymą - manau tai padetų išvengti daug galvos skausmo. Psilocin 07:57, 2006 Gruodžio 22 (EET)

Haliucinogenai ir šiuolaikinė kultūra[redaguoti vikitekstą]

Visas šitas skyrelis man panašus į reklamą. --Vajezus 19:23, 2006 Gruodžio 30 (EET)

Farmakologinis haliucinogenų skirstymas[redaguoti vikitekstą]

Ankstesnis variantas bent man pasirodė ypatingai painius, tai pabandžiau suskirstyti aiškiau, bet jei neįtiks, grąžinkit atgal, nesupyksiu. :) Eimis

Kultūra[redaguoti vikitekstą]

Prie ko straipsny apie haliucinogenus daina apie kanapių auginimą/verpimą? Kieno tos išvados apie "netikėtą minties vingį"? Kas analizės autorius?

Psichodeliniai[redaguoti vikitekstą]

Manau, kad teiginiai, kad sustiprina mastyma ir pan. yra narkotiku reklama Wikipedijoje. Po to, aiskinimai kad durnarope veikia "saviciau" nei LSD - taip pat reklama. Priedo teigiama, kad durnarope - legali. Toks teiginys tetinkamas jei yra turi prasme atvirkstinis teiginis (t.y. teises akto, nustatancio durnaropes legaluma arba nelegaluma nera) - paslepta reklama.

Pasaulyje[redaguoti vikitekstą]

Kalbama apie zodzio "psichodelinis" naudojima kulturoje, o tai neturi nieko bendro su haliuconogenais kaip preparatais. Siulau trinti lauk (irgi narkotiku reklama). Prince iskart trinu, nes cia visiska nesamone. Makejeva galima palikti :) Cia jau butu narkotiku antireklama, su kuo as sveikinu :):).

Įžanga[redaguoti vikitekstą]

"Tiek anksčiau, tiek dabar haliucinogenai plačiai naudojami religiniais, savęs pažinimo tikslais, per apeigas." - Gal sukonkretiname, kuri religine organizacija juos naudoja ? "Tikima, kad jų pagalba galima keliauti laiku, susitikti su Dievais, įgyti telepatinių sugebėjimų" - universali Wiki tiesa ? Beje ir dabar yra tikinciu zmoniu (ir gana daug), kad Žemė plokscia. "Vakarų kultūroje haliucinogenų vartojimas siejamas tiesiogiai su religiniu tobulėjimu, kūrybingumo sustiprinimu, savęs pažinimu." - dar viena Wiki universali tiesa ? Ir visas sita cia yra nuo 2007 m ?

Gal. Gali tuo ir užsiimti :) --Nomad 22:37, 11 lapkričio 2011 (EET)