Aptarimas:Australiniai spygliasnapiniai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Keista, kad per n metų nepatobulintos gyvūnų ir augalų taksonominės lentelės, kurios palengvintų darbą. Reikėtų į jas įterpti PAGENAME, kad nereikėtų papildomai dviejose ar trijose vietose atkartoti šeimos pavadinimą, po lotyniškų šeimos, genties ar rūšies pavadinimų reikėtų rašyti autorių ir metus, bet tai neleidžia. Algirdas 22:05, 26 gegužės 2010 (EEST)

Ačiū už pastabas.
  1. Pataisiau {{Taxobox pradžia}}, jei nenurodytas parametras „name“ arba jis tuščias, kad automatiškai vardu panaudotų {{PAGENAME}}, tačiau tais atvejais, kai puslapio pavadinimas turi skliaustus, manau parametro „name“ panaudojimas yra būtinas (pvz. Kryžiuočiai (gentis)), kad taksonominės lentelės antraštėje pavadinimas būtų be tų skliaustų.
  2. Gal galite tiksliau nurodyti kuriuose dar šablonuose turėtų būti nenurodžius kažkurio parametro panaudojamas {{PAGENAME}}.
  3. Dėl autorių ir metų užrašymo po lotyniškų šeimos ({{Taxobox seima}}), genties ({{Taxobox gentis}}) ar rūšies ({{Taxobox rusis}}) pavadinimų galima būtų į atitinkamus šablonus įtraukti nauja parametrą „authority“ autoriaus ir metų užrašymui. Tokį papildomą parametrą įtraukiau. Jei reikės tokį parametrą galima bus įtraukti ir į kitus taksonominės lentelės šablonus.
Visada galite kreiptis dėl šablonų tobulinimo. Geriausiai tokiu atveju rašyti į mano aptarimą. Visada stengsiuosi padėti. --Vpovilaitis apt. 08:47, 27 gegužės 2010 (EEST)

Jau yra šablonas:Taxobox_mokslinis_pavadinimas. Žr. naudojimą Paprastoji angis. 78.58.240.71 10:14, 27 gegužės 2010 (EEST)

Ačiū už informaciją. Algirdai, gal to ir užtenka ir nereikia parametro „authority“? --Vpovilaitis apt. 11:57, 27 gegužės 2010 (EEST)