Aptarimas:Atsarginė Lietuva

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Straipsnis turi labai aiškią temą, Zuoko, atsiprašysiu, kliedesiai ar bajeriai, čia visai nelimpa.--Dirgela (aptarimas) 18:50, 22 liepos 2015 (EEST)

Tarp Pakšto ir Zuoko utopijų panašumų, IMHO, yra, be to, jas sieja ir pats Dausuvos pavadinimas. Sutinku, labai išsiplėsti neverta (Zuoko utopija plačiau aprašyta jam skirtame straipsnyje), bet paminėti, manau, verta, juoba, kad Zuoko utopija minima ir užsienio spaudoje [1][2][3]. Powermelon (aptarimas) 00:53, 28 liepos 2015 (EEST)
Jeigu atsiras majonezas pavadinimu "Dausuva" tai irgi čia rašysim? Ar straipsnyje Marsas tikrai reikia paminėti šokoladukus - juk pavadinimas sieja? Tuo labiau straipsnis ne apie "Dausuvą", o būtent Pakšto koncepciją "Atsarginė Lietuva".--Dirgela (aptarimas) 20:30, 28 liepos 2015 (EEST)
Jei norisi rašyti apie atskirą idėją, ji turi eiti į atskirą straipsnį. Kokį nors „Dausuva (Zuokas)“, „Dausuva (Zuoko idėja)“, tiesiog skyrių ar sakinį straipsnyje apie patį Zuoką... Čia daugių daugiausia gali patekti užrašas „Šitas straipsnis yra apie Pakšto idėją. Apie Zuoko idėją skaitykite straipsnyje Dausuva (Zuokas).“ ar pan.
Kadangi straipsnyje apie Zuoką visa tai yra, sakinį iš čia šalinu. --Martynas Patasius (aptarimas) 20:47, 28 liepos 2015 (EEST)