Antrąkart vedęs

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Antrąkart vedęs

PavadinimasLes mariés de l'an deux
Kilmės šalis Prancūzija
Italija
Rumunija
RežisieriusJean-Paul Rappeneau
Scenaristas (-ai)Jean-Paul Rappeneau
VaidinaJean-Paul Belmondo
Marlene Jobert
Laura Antonelli
Metai1971
Žanraskomedija
Trukmė98 min.
Kalbaprancūzų
IMDb įrašas

Antrąkart vedęs (pranc. Les mariés de l'an deux) – 1971 m. sukurta kostiuminė komedija, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko aktorius Jean-Paul Belmondo.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

1787 m. Nikolia Filiberas, neturintis pinigų ir jokių dokumentų, atvyko į Ameriką. Jam teko keletą dienų praleisti kalėjime, po kurių atsidūrė laisvėje ir galėjo kurti savo gyvenimą. Per penkerius metus jis tapo turtingas ir įtakingas bei susiruošė vesti vieno turtingiausių šalies žmonių dukterį. Deja, vestuvių ceremonijos metu vienas iš būsimosios nuotakos atstumtų garbintojų pareiškia, kad Nikolia jau buvo vedęs Prancūzijoje ir pastorius nutraukia ceremoniją, pareikšdamas, kad šiam teks pirmiausia išsiskirti su buvusia žmoną. Būsimasis uošvis puola į neviltį, nes Prancūzijoje skyrybos uždraustos, tačiau netrukus sužino, kad šalyje neseniai įvyko revoliucija ir vienas pirmųjų priimtų įstatymų tapo skyrybų legalizavimas.

Po dviejų savaičių Nikolia vienu iš uošvio laivu išvyksta į Prancūziją turėdamas užduotį ne tik išsiskirti, bet ir parduoti gabenamą grūdų krovinį. Deja, gimtinėje Nikolia sužino, kad jo buvusi žmona Šarlotė, kuriai vaikystėje čigonė išpranašavo princesės likimą, tapo vieno markizo meiluže ir su juo pabėgo. Nikolia leidžiasi ieškoti savo buvusios žmonos.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo
  • Jean-Paul Belmondo – Nikolia Filibertas
  • Marlene Jobert – Šarlotė Filibert
  • Laura Antonelli – Paulina
  • Michel Auclair – princas
  • Georges Beller – Simonas