Andromachės poza

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Andromachės poza – viena iš sekso pozų, kuomet moteris viršuje, raitelės pozos atmaina. Poza pavadinta Andromachės, žymiosios legendinio graikų herojaus Hektoro žmonos, vardu; sakoma, kad Hektoras labai mėgęs mylėtis su žmona tokioje pozoje[reikalingas šaltinis].

Vyras atsigula ant nugaros, o moteris atsiklaupia arba atsisėda ties vyro kirkšnimis, įveda jo varpą į savo makštį („atsisėda ant varpos“) ir pozos metu būna išsitiesusi. Ji visiškai nesunkiai reguliuoja mylėjimosi tempą bei penetracijos gilumą (penetracija gali būti gana gili). Tai tinkama poza moterims, kurios mėgaujasi dominuojančia padėtimi, taip pat toms, kurios nori reguliuoti savo orgazmą. Šioje pozoje moteris gali savo judesiais skatinti varputės stimuliaciją, išsilenkdama per juosmenį ir šitaip sustiprindama trintį tarp vulvos ir vyro gaktos – ji gali reguliuoti trinties stiprumą ir judesius. Ši poza taip pat yra palanki vyrui, siekiančiam sulaikyti ir treniruoti ejakuliaciją.

Pozos privalumai:

  • moteris visiškai kontroliuoja sueitį, kas jai suteikia daug pasitikėjimo ir judesių laisvės, šitaip pasiekiant kiek įmanoma didesnį pasitenkinimą,
  • vyras turi abi rankas laisvas, todėl gali suteikti papildomą malonumą moteriai, glostydamas jos krūtis (kurios siūbuoja pagal ritmą), sėdmenis ir varputę,
  • gerai stimuliuojamas G – taškas.

Pozos trūkumas:

  • penetracijos kampas gali būti nepatogus vyrui, ypač kai varpa yra pernelyg nulenkiama žemyn.