Andrius Kleniauskas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Andrius Kleniauskas
Gimė 1978 m. spalio 16 d. (43 metai)
Lietuva Kupiškis
Veikla Lietuvos ir Kupiškio rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas
Partija Lietuvos socialdemokratų partija
Alma mater Vilniaus universitetas
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Andrius Kleniauskas (g. 1978 m. spalio 16 d. Kupiškyje) – Lietuvos ir Kupiškio rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1996 m. baigė Kupiškio 1-ąją vidurinę mokyklą (vakarinėse klasėse). 2002 m. baigė Vilniaus universitetą, istorikas.

Kupiškio etnografijos muziejaus muziejininkas (2005-2009 m.). Kupiškio rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistas (2009-2011 m.). Lietuvos Respublikos Seimo nario Valdemaro Valkiūno padėjėjas-sekretorius (2009-2011 m.).

Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus narys, skyriaus prezidiumo narys, atstovas spaudai. Nuo 2011 m. Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys. Kultūros, švietimo, sporto ir teisėsaugos komiteto pirmininkas. Kupiškio rajono ritinio sporto klubo "Aukštaičiai" narys.[1]

Leidybinė veikla[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kartu su bendraautoriais sudarė ir išleido knygas "Tai bent vestuvės. Senovinėms kupiškėnų vestuvėms -40" (2006 m., kartu su Algimantu Jasaičiu), "Metai su sportu. Kupiškio rajono sporto istorija" (2008 m. kartu su Algimantu Jasaičiu ir Romualdu Semėnu). Straipsnių istorine tematika yra publikavęs almanache "Kupiškis", rajono spaudoje.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]