Andoros futbolo varžybos 2018–2019 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Andora Andoros futbolo varžybos 2018–2019 m.
2017/18
2019/20
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Andoros futbolo varžybos 20182019 m.

Stadionai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Stadionas Vietovė Talpa
Camp d'Esports d'Aixovall Sant Chulija de Lorija 1,000
Centre Esportiu d'Alàs Alàs i Cerc (Ispanijoje) 1,500
Estadi Comunal d’Andorra la Vella Andoros miestas 1,300
Centre Esportiu d'Ordino Ordinas 200
Centre d'Entrenaments Andoros miestas 300
Camp de Futbol d'Encamp (✚) Enkampas 550

2018–2019 m. Primera Divisió pirmenybės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Primera Divisió yra pirmos pakopos, elito diviziono pirmenybės, aukščiausioji futbolo lyga.
  • 2018–2019 m. pirmenybėse dalyvavo 8 komandos.
  • Po trijų ratų pirmenybės buvo skeliamos pusiau.
  • Stipriųjų grupė sužaidė papildomus du ratus. Silpnųjų grupė irgi žaidė papildomus du ratus.

I etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Pirmame etape buvo sužaistas 21 turas, o po to pirmenybės skeliamos pusiau.[5]
V. Klubas Taškai Ru Pe Ly Pr Įv+ Įv- +/- Pastabos
1. UE Sant Julià 45 21 13 6 2 42 16 +26 Stirpiųjų grupė
2. FC Santa Coloma 43 21 12 7 2 31 11 +20
3. Inter Club d'Escaldes 40 21 12 4 5 30 21 +9
4. UE Engordany 31 21 8 7 6 26 24 +2
5. FC Ordino 23 21 7 2 12 27 32 -5 Silpnųjų grupė
6. UE Santa Coloma 21 21 5 6 10 24 28 -4
7. FC Lusitanos 19 21 5 4 12 21 38 -17
8. FC Encamp 10 21 2 4 15 16 47 -31

II etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Stipriųjų grupė:[7]

V. Klubas Taškai Ru Pe Ly Pr Įv+ Įv- +/- Pastabos
1. FC Santa Coloma 54 27 15 9 3 41 18 +23 Pateko į Čempionų lygos atrankas
2. UE Sant Julià 53 27 15 8 4 52 26 +26 Pateko į Europos lygos atrankas
3. Inter Club d'Escaldes 51 27 15 6 6 39 27 +12 Pateko į Europos lygos atrankas
4. UE Engordany 33 27 8 9 10 30 34 -4

Silpnųjų grupė:[8]

V. Klubas Taškai Ru Pe Ly Pr Įv+ Įv- +/- Pastabos
5. FC Ordino 33 27 10 2 15 34 39 -5
6. UE Santa Coloma 32 27 8 8 11 33 32 +1
Mažėjimas 7. FC Lusitanos 21 27 5 6 16 22 46 -24 Noatunloopsong-2.png Pereinamosios rungtynės
Mažėjimas 8. FC Encamp 20 27 5 5 17 24 53 -29 Iškritimas į Segona Divisió

2018–2019 m. Segona Divisió pirmenybės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Segona Divisió yra antros pakopos pirmenybės.
  • 2018–2019 m. dalyvavo 11 komandų. (Vėliau viena pasitraukė iš pirmenybių.)
  • I etape buvo sužaisti du ratai, 18 turų.
  • Į antrą etapą pateko 6 klubai, kurie varžėsi papildomame rate (sužaidė papildomas 5 rungtynes).

I etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Pirmame etape buvo sužaisti 18 turų, o po to pirmenybės skeliamos pusiau.[9]
V. Klubas Ru Pe Ly Pr Įv+ Įv- +/- Taškai Pastabos
1. Atlètic Club 18 15 1 2 82 15 +67 46 Pateko į antrą etapą
2. CE Carroi 18 15 0 3 62 22 +40 45
3. La Massana 18 13 1 4 79 24 +55 40
4. Penya Encarnada 18 12 2 4 53 21 +32 38
5. Inter Club d'Escaldes B 18 8 1 9 43 30 +13 25
6. UE Santa Coloma B 18 7 1 10 31 45 −14 22
7. Encamp B 18 6 2 10 23 43 −20 20
8. FC Rànger's 18 4 1 13 31 74 −43 13 Pateko į antrą etapą
9. UE Extremenya 18 3 3 12 30 60 −30 12
10. SC Escaldes 18 1 0 17 20 120 −100 3
11. CE Jenlai 0 0 0 0 0 0 0 0 X mark.svg Pasitraukė iš pirmenybių

II etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Finaliniame etape sprendėsi, kuri komanda pateks į elito divizioną.[10]
  • Atlètic Club tapo antros pakopos nugalėtojais iš iškovojo teisę žaisti elite.
V. Klubas Ru Pe Ly Pr Įv+ Įv- +/- Taškai Pastabos
Didėjimas 1. Atlètic Club 23 19 2 2 104 19 +85 59 Patenka į Primera Divisió
Didėjimas 2. CE Carroi 23 17 2 4 75 29 +46 53 Noatunloopsong.png Pereinamosios rungtynės
3. La Massana 23 16 2 5 104 33 +71 50
4. Penya Encarnada 23 15 2 6 70 31 +39 47
5. FC Rànger's 23 4 2 17 38 101 −63 14
6. UE Extremenya 23 3 4 16 35 92 −57 13

Pereinamosios rungtynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


2019 m. gegužės 22 d. (2019-05-22)
21:00 CEST
FINALAS
Carroi 1–0 Lusitanos
Alejandro Manuel Munoz Caballe Scored after 70 minutes 70'


2019 m. gegužės 29 d. (2019-05-29)
21:00 CEST
FINALAS
Lusitanos 1–0 Carroi Centre d'Entrenaments
Héctor Urrunaga Scored after 68 minutes 68' Ataskaita
  Baudiniai  
Andrés Briñez įmuštas
Matìas Vaamonde įmuštas
David Cortez neįmuštas
Soualio Bakayoko neįmuštas
2–4 įmuštas Oleandro Manuel Munoz Caballe
įmuštas Alagy Oliveira
neįmuštas Daniel Rojas Gomez
įmuštas Armando Castaneda
įmuštas Ahmed Chelli
  • CE Carroi pateko į 2019–20 m. Primera Divisió; FC Lusitanos iškrito į 2019–20 m. Segona Divisió.

2018–2019 m. Andoros futbolo taurė (2019 Copa Constitució)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
UE Sant Julià 1          
FC Santa Coloma 2            
          2019.05.26. Estadi Comunal (Andorra la Vella)
          UE Engordany FC Santa Coloma
         
Generic football.png
 ?
Generic football.png
 ?
         
  11 m            
UE Santa Coloma 0 3            
UE Engordany 0 5            
                 



2018 m. gegužės 26 d. (2018-05-26)
19:30
FINALAS
Engordany 2–0 FC Santa Coloma Estadi Nacional, Andorra la Vella
Teisėjas: Pedro Costa Carvalho
Hamza Ryahi Bouharma Scored after 66 minutes 66'
Sebastián Gómez Scored after 88 minutes 88'
Ataskaita
  • Engordany nugalėjo rezultatu 2-0 ir iškovojo šalies futbolo taurę.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]