Alfonsas Vilčinskas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Alfonsas Vilčinskas
Gimė 1946 m. sausio 25 d. (75 metai)
Radviliškyje
Sutuoktinis (-ė) Violeta
Veikla Lietuvos ir Radviliškio rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Alfonsas Vilčinskas (g. 1946 m. sausio 25 d. Radviliškyje) – Lietuvos ir Radviliškio rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1970 m. baigė Kauno politechnikos institutą, architektas.

19731986 m. architektas Radviliškyje, 19861992 m. projektavimo instituto „Komprojektas“ Šiaulių skyriaus projektų vyriausiasis architektas, 19922000 m. Šiaulių miesto savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo pavaduotojas, skyriaus vedėjas, miesto vyriausiasis architektas. 20012003 m. UAB „Šiaulių titanas“, 2002 m. UAB „Projektavimo centras“ architektas, 2003 m. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos architektūros ir statybos skyriaus vedėjas, nuo 2007 m. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Ariogalos, Jiezno, Žemaičių Naumiesčio ir kt. miestelių planavimo projektų autorius, Radviliškio generalinio plano bendraautoris, dengtų teniso kortų Šiauliuose, Viekšnių kultūros namų ir kt. projektų autorius.

19881990 m. dalyvavo Sąjūdžio veikloje, buvo išrinktas į Šiaulių miesto sąjūdžio tarybą. Lietuvos architektų sąjungos narys.

Sutuoktinė Violeta.