Age of Empires III

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Age Of Empires III
Kūrėjas Ensemble Studios
Leidėjas Microsoft Game Studios
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2005 m. spalio 18 d.
Žanras (-ai) Realaus laiko strategija
Režimas Vieno žaidėjo, kelių žaidėjų
Reitingai ESRB: Everyone (E)
PEGI: 3+
OFLC: G
Platforma Microsoft Windows, Mac OS X, Windows Mobile, N-Gage
Versija 1.14
Variklis
Reikalavimai

[Minimalus]
Procesoriaus greitis: 1,4 GHz
Atmintis: 256 MB
Operacinė sistema: Windows Windows XP
Laisvos vietos: 2,3 GB
Vaizdo plokštė: 64 MB, Radeon 7500 or GeForce FX 5200 ir geresnės

Platinimas CD, DVD
Licencija
Pirmtakas Age of Empires
Kitos dalys Age of Empires serija
www.ageofempires.com

Age of Empires III – trečioji populiarios „Age of Empires“ serijos dalis. Joje žaidėjas galės įsijausti į Europos kolonistų rolę, plaukiančių į „Naująjį Pasaulį“. Vien Per 2005 metus parduota daugiau nei 2 milijonai žaidimo kopijų.

Apžvalga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidime galima pasirinkt vieną iš trijų kovu tipų: scenarijumi paremtą žaidimą, paprasta dvikovą ar kelių žaidėjų režimą. Scenarijaus žaidime žaidėjas pradeda kaip vienos iš 8 valstybių valdovas, kolonizuojantis abi Amerikas nuo 1421 iki 1850 metų. Paprastose dvikovose (Skirmish) jūs galite žaisti prieš pasirinktą kompiuterio valdomą oponentą, o kelių žaidėjų režime galite kovoti su viso pasaulio žaidėjais (naudojantis Ensemble Studios Online (ESO) programa).

Žaidimas, lyginant su antrąja dalimi, stipriai pasikeitė: patobulinta grafika, įtrauktos naujos valstybės, pakeista valstybės valdymo sistema ir t. t.

Civilizacijos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Age Of Empires III“ leidžia pasirinkti vieną iš 8 imperijų: Ispanijos, Britanijos, Prancūzijos, Portugalijos, Olandijos, Rusijos, Vokietijos ir Osmanų imperijos.

  • Ispanija: stiprioji pusė žaidime – kavalerija. Ispanijos riteriai – labai greita ir lanksčiai pritaikoma karių rūšis. Žaidimo scenarijui įpusėjus, Ispanijai suteikiama galimybė treniruoti karo šunis.
  • Britanija: galimybė statyti akmeninius dvarus, smarkiai įtakojančius frakcijos vystymosi greitį žaidimo pradžioje. Taip pat turi gerus lankininkus.
  • Prancūzija: ši civilizacija gali kurti Coureur des bois kolonistus, sugebančius išvystyti darbininkus du kart stipresniais nei paprasti pėstininkai. Prancūzai taip pat turi stipriausią kavaleriją visame žaidime.
  • Portugalija: po kiekvieno pasiekto amžiaus gaunamas nemokamas kolonistų vežimas naujam miestui įkurti. Taip pat stipri pažanga pirotechnikos srityje.
  • Olandija: kolonistai kainuoja pigiau, o tai suteikia pranašumo žaidimo pradžioje. Deja, olandai neturi kuo pasigirti kitose srityse.
  • Rusija: didžiausias pranašumas – greitas karių gaminimas – greičiausias, lyginant su kitomis civilizacijomis. Ši savybė leidžia Rusiją pasirinkusiems žaidėjams sukurti milžinišką armiją.
  • Vokietija: daug unikalių karių kaip Uhlan ar Doppelsoldners. Vokietijos kavalerija taip pat labai stipri ir vargiai nenusileidžia Ispanijai ar Prancūzijai.
  • Osmanų Imperija: ši civilizacija yra viena silpnesnių žaidimo valstybių. Imperijos ekonomika vystosi gana lėtai, o kariai yra silpnesni, lyginant su kitomis valstybėmis. Vienintelė osmanų stipri pusė – artilerija.