Achemos poliklinika

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

„Achemos“ poliklinika – chemijos pramonės įmonės AB „Achema“ filialas (įmonės kodas: 156907289), teikiantis sveikatos priežiūros paslaugas.

„Achemos poliklinika“ yra licencijuota pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros (šeimos medicinos, slaugos ir laboratorinės diagnostikos) paslaugų teikimui bei antrinės ambulatorinės sveikatos priežiūros (darbo medicinos, endokrinologijos, kardiologijos, urologijos, akušerijos ir ginekologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, radiologijos ir echoskopijos) paslaugų teikimui, taip pat visuomenės sveikatos priežiūros veiklai (pirmos pagalbos mokymas). Poliklinikoje įdiegta kokybės vadybos sistema LST EN ISO 9001:2008. Ji padeda užtikrinti kvalifikuotas, kokybiškas ir savalaikes I ir II lygio ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas.

Įregistruota 1998 m. gruodžio 23 d. [1][2] Poliklinika įsikūrusi prie pat „Achemos“, daugiaaukštis pastatas, pastatytas sovietmečiu kaip G/S „Azotas“ darbuotojams skirtas sveikatos priežiūros centras. Šiuo metu atviras visiems gyventojams (registruotis galima kaip ir kitose sveikatos įstaigose).

Adresas: Jonalaukio kaimas, LT-55296 Jonavos rajono savivaldybė. [1]

Vadovybė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyr. gydytojas doc. dr. Vidmantas Januškevičius

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]