2019 m. pasaulio akademinio irklavimo čempionatas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
2019 m. pasaulio akademinio irklavimo čempionatas
Data 2018 m. rugpjūčio 25 d. – rugsėjo 1 d.
Vieta Otensheimas (Austrijos vėliava Austrija)
Lietuvos delegacija 14
Lygis Profesionalai suaugusieji
Neįgalieji
Prieš 2018 Plovdivas
Po 2020 Bledas

2019 m. pasaulio akademinio irklavimo čempionatastarptautinės irklavimo federacijos organizuotas geriausių pasaulio akademinio irklavimo sportininkų čempionatas, kuris vyko rugpjūčio 25 d. – rugsėjo 1 d. Austrijos mieste Otensheime.

Čempionatas taip pat buvo atranka į Akademinio irklavimo varžybas 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse.

Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
M1x  Oliver Zeidler (GER) 6:44.55  Sverri Sandberg Nielsen (DEN) 6:44.58  Kjetil Borch (NOR) 6:44.84
M2x Kinijos vėliava Kinija
Liu Zhiyu
Zhang Liang
6:05.68 Airijos vėliava Airija
Philip Doyle
Ronan Byrne
6:06.25 Lenkijos vėliava Lenkija
Mirosław Ziętarski
Mateusz Biskup
6:07.87
M4x Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Dirk Uittenbogaard
Abe Wiersma
Tone Wieten
Koen Metsemakers
5:51.75 Lenkijos vėliava Lenkija
Dominik Czaja
Wiktor Chabel
Szymon Pośnik
Fabian Barański
5:55.59 Italijos vėliava Italija
Filippo Mondelli
Andrea Panizza
Luca Rambaldi
Giacomo Gentili
5:56.11
M2− Kroatijos vėliava Kroatija
Martin Sinković
Valent Sinković
6:42.28 Naujosios Zelandijos vėliava Naujoji Zelandija
Thomas Murray
Michael Brake
6:45.47 Australijos vėliava Australija
Sam Hardy
Joshua Hicks
6:51.81
M4− Lenkijos vėliava Lenkija
Mateusz Wilangowski
Mikołaj Burda
Marcin Brzeziński
Michał Szpakowski
6:09.86 Rumunijos vėliava Rumunija
Mihăiță Vasile Țigănescu
Mugurel Vasile Semciuc
Ștefan Constantin Berariu
Cosmin Pascari
6:11.41 Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Matthew Rossiter
Oliver Cook
Rory Gibbs
Sholto Carnegie
6:11.71
M8+ Vokietijos vėliava Vokietija
Johannes Weißenfeld
Laurits Follert
Christopher Reinhardt
Torben Johannesen
Jakob Schneider
Malte Jakschik
Richard Schmidt
Hannes Ocik
Martin Sauer
5:19.41 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Bjorn van den Ende
Ruben Knab
Jasper Tissen
Simon van Dorp
Maarten Hurkmans
Bram Schwarz
Mechiel Versluis
Robert Lücken
Aranka Kops
5:19.96 Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Thomas George
James Rudkin
Josh Bugajski
Moe Sbihi
Jacob Dawson
Oliver Wynne-Griffith
Matthew Tarrant
Thomas Ford
Henry Fieldman
5:22.35
LM1x  Martino Goretti (ITA) 6:59.48  Péter Galambos (HUN) 7:02.37  Sean Murphy (AUS) 7:04.55
LM2x Airijos vėliava Airija
Fintan McCarthy
Paul O'Donovan
6:37.28 Italijos vėliava Italija
Stefano Oppo
Pietro Ruta
6:39.71 Vokietijos vėliava Vokietija
Jonathan Rommelmann
Jason Osborne
6:41.07
LM4x Kinijos vėliava Kinija
Zhang Zhiyuan
Chen Sensen
Lü Fanpu
Zeng Tao
5:53.63 Italijos vėliava Italija
Lorenzo Fontana
Alfonso Scalzone
Catello Amarante
Gabriel Soares
5:55.01 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Damion Eigenberg
David Kampman
Ward van Zeijl
Bart Lukkes
5:56.06
LM2− Italijos vėliava Italija
Giuseppe Di Mare
Raffaele Serio
6:37.75 Rusijos vėliava Rusija
Nikita Bolozin
Maksim Telitcyn
6:42.07 Brazilijos vėliava Brazilija
Vangelys Pereira
Emanuel Borges
6:45.28

Moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
W1x  Sanita Pušpure (IRL) 7:17.14  Emma Twigg (NZL) 7:20.56  Kara Kohler (USA) 7:22.21
W2x Naujosios Zelandijos vėliava Naujoji Zelandija
Brooke Donoghue
Olivia Loe
6:47.17 Rumunijos vėliava Rumunija
Nicoleta Ancuța-Bodnar
Simona Radiș
6:48.55 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Roos de Jong
Lisa Scheenaard
6:49.22
W4x Kinijos vėliava Kinija
Chen Yunxia
Zhang Ling
Lü Yang
Cui Xiaotong
6:34.65 Lenkijos vėliava Lenkija
Agnieszka Kobus
Marta Wieliczko
Maria Springwald
Katarzyna Zillmann
6:36.59 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Olivia van Rooijen
Inge Janssen
Sophie Souwer
Nicole Beukers
6:36.62
W2− Naujosios Zelandijos vėliava Naujoji Zelandija
Grace Prendergast
Kerri Gowler
7:21.35 Australijos vėliava Australija
Jessica Morrison
Annabelle McIntyre
7:23.62 Kanados vėliava Kanada
Caileigh Filmer
Hillary Janssens
7:26.52
W4− Australijos vėliava Australija
Olympia Aldersey
Katrina Werry
Sarah Hawe
Lucy Stephan
6:43.45 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Ellen Hogerwerf
Karolien Florijn
Ymkje Clevering
Veronique Meester
6:45.55 Danijos vėliava Danija
Ida Jacobsen
Frida Sanggaard Nielsen
Hedvig Rasmussen
Christina Johansen
6:47.84
W8+ Naujosios Zelandijos vėliava Naujoji Zelandija
Ella Greenslade
Emma Dyke
Lucy Spoors
Kelsey Bevan
Grace Prendergast
Kerri Gowler
lizabeth Ross
Jackie Gowler
Caleb Shepherd
5:56.91 Australijos vėliava Australija
Leah Saunders
Jacinta Edmunds
Bronwyn Cox
Georgina Rowe
Rosemary Popa
Annabelle McIntyre
Jessica Morrison
Molly Goodman
James Rook
5:59.63 Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Felice Mueller
Kristine O'Brien
Meghan Musnicki
Dana Moffat
Olivia Coffey
Emily Regan
Gia Doonan
Erin Reelick
Katelin Guregian
6:01.93
LW1x  Marie-Louise Dräger (GER) 7:43.98  Chiaki Tomita (JPN) 7:47.28  Madeleine Arlett (GBR) 7:49.82
LW2x Naujosios Zelandijos vėliava Naujoji Zelandija
Zoe McBride
Jackie Kiddle
7:15.32 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Marieke Keijser
Ilse Paulis
7:19.51 Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Emily Craig
Imogen Grant
7:21.38
LW4x Italijos vėliava Italija
Giulia Mignemi
Greta Martinelli
Silvia Crosio
Arianna Noseda
6:34.00 Kinijos vėliava Kinija
Cheng Mengyin
Wu Qiang
Chen Fang
Yuan Xiaoyu
6:36.31 Vokietijos vėliava Vokietija
Fini Sturm
Vera Spanke
Leonie Pieper
Leonie Pless
6:37.72
LW2- Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Margaret Bertasi
Cara Stawicki
7:32.64 Italijos vėliava Italija
Sofia Tanghetti
Maria Ludovica Costa
7:34.20 Vokietijos vėliava Vokietija
Janika Kölblin
Marie-Christine Gerhardt
7:37.72

Neįgalieji[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
PR1W1x Birgit Skarstein
Norvegijos vėliava Norvegija
10:18.83 Nathalie Benoit
Prancūzijos vėliava Prancūzija
10:24.07 Moran Samuel
Izraelio vėliava Izraelis
10:30.19
PR2W1x Kathryn Ross
Australijos vėliava Australija
9:37.30 Annika van der Meer
Nyderlandų vėliava Nyderlandai
9:56.84 Katie O'Brien
Airijos vėliava Airija
10:01.64
PR3W2- Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Molly Moore
Jaclyn Smith
8:06.51 Italijos vėliava Italija
Greta Muti
Maryam Afgei
9:20.71 Neapdovanota
PR1M1x Roman Polianskyi
Ukrainos vėliava Ukraina
9:12.99 Aleksey Chuvashev
Rusijos vėliava Rusija
9:19.43 Erik Horrie
Australijos vėliava Australija
9:23.86
PR2M1x Corne de Koning
Nyderlandų vėliava Nyderlandai
8:42.78 Jeremy Hall
Kanados vėliava Kanada
8:47.44 Daniele Stefanoni
Italijos vėliava Italija
9:11.55
PR3M2- Kanados vėliava Kanada
Kyle Fredrickson
Andrew Todd
7:16.42 Australijos vėliava Australija
William Smith
Jed Altschwager
7:17.83 Prancūzijos vėliava Prancūzija
Jérôme Hamelin
Laurent Viala
7:24.00
PR2Mix2x Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Lauren Rowles
Laurence Whiteley
8:34.95 Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Annika van der Meer
Corne de Koning
8:37.78 Prancūzijos vėliava Prancūzija
Perle Bouge
Christophe Lavigne
9:02.60
PR3Mix2x Rusijos vėliava Rusija
Valentina Zhagot
Evgenii Borisov
7:48.32 Austrijos vėliava Austrija
Johanna Beyer
David Erkinger
8:01.12 Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Joshua Boissoneau
Pearl Outlaw
8:17.51
PR3Mix4+ Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Ellen Buttrick
Giedrė Rakauskaitė
James Fox
Oliver Stanhope
Erin Wysocki-Jones
7:09.54 Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Alexandra Reilly
Charley Nordin
John Tanguay
Danielle Hansen
Karen Petrik
7:21.61 Italijos vėliava Italija
Cristina Scazzosi
Alessandro Brancato
Lorenzo Bernard
Greta Muti
Lorena Fuina
7:29.34

Lietuva čempionate[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkai Rungtis Atkrentamosios Paguoda Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas Galutinė
vieta
Laikas Vieta Laikas Vieta Laikas Vieta Laikas Vieta Laikas Vieta
Moterys
Viktorija Senkutė W1x 8:39.660 5 R 8:58.160 6 - - 7:59.520 2 FE 7:56.620 5 29
Milda Valčiukaitė
Ieva Adomavičiūtė
W2x 7:02.850 4 R 6:56.410 1 Q N/A N/A 7:03.370 5 FB 6:57.830 3 9
Vyrai
Mindaugas Griškonis M1x 7:02.32 2 Q - - 6:50.590 2 Q 6:58.13 2 Q 6:45.240 4 4
Povilas Stankūnas
Mantas Juškevičius
M2- 7:03.730 6 R 6:58.420 4 FE - - - - 6:41.530 2 26
Dovydas Nemeravičius
Saulius Ritter
M2x 6:29.050 1 Q - - 6:18.660 2 Q 6:32.500 6 FB 6:22.130 5 11
Žygimantas Gališanskis
Dominykas Jančionis
Rolandas Maščinskas
Aurimas Adomavičius
M4x 6:21.030 6 R 6:05.46 5 FC N/A N/A N/A N/A 5:56.990 3 15
Neįgalieji
Augustas Navickas PR1 M1x 11:13.050 3 R 10:32.470 2 Q N/A N/A 10:23.050 5 FB 10:32.210 5 11

Olimpinės kvotos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šalis Vyrai Moterys Įgulos Atletai
M1x M2- M2x LM2x M4- M4x M8+ W1x W2- W2x LW2x W4- W4x W8+
Austrija Austrija X 1 1
Australija Australija X X X X X X X X 8 36
Baltarusija Baltarusija X X 2 4
Belgija Belgija X 1 2
Kanada Kanada X X X X X X 6 20
Kinija Kinija X X X X X X 6 15
Kroatija Kroatija X X 2 3
Čekija Čekija X X 2 3
Danija Danija X X 2 5
Prancūzija Prancūzija X X X X 4 8
Vokietija Vokietija X X X X X X 6 22
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė X X X X X X X X X X 10 41
Graikija Graikija X 1 2
Airija Airija X X X X 4 7
Italija Italija X X X X X X X X X 9 23
Lietuva Lietuva X X X 3 5
Nyderlandai Nyderlandai X X X X X X X X X X 10 33
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija X X X X X X X X X 9 25
Norvegija Norvegija X X X 3 7
Lenkija Lenkija X X X X X X 6 20
Rumunija Rumunija X X X X X X X 7 18
Serbija Serbija X 1 2
Pietų Afrikos Respublika Pietų Afrikos Respublika X 1 2
Ispanija Ispanija X X X 3 6
Šveicarija Šveicarija X X X 3 7
JAV JAV X X X X X X X X 8 35
Iš viso: 25 šalys 9 11 11 7 8 8 5 9 11 11 7 8 8 5 118 352

Paralimpinės kvotos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

PR1M1x PR1W1x PR2Mix2X PR3Mix4+
Ukrainos vėliava Ukraina
Australijos vėliava Australija
Rusijos vėliava Rusija
Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Brazilijos vėliava Brazilija
Izraelio vėliava Izraelis
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Prancūzijos vėliava Prancūzija
Izraelio vėliava Izraelis
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Norvegijos vėliava Norvegija
Ukrainos vėliava Ukraina
Vokietijos vėliava Vokietija
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Nyderlandų vėliava Nyderlandai
Ukrainos vėliava Ukraina
Brazilijos vėliava Brazilija
Prancūzijos vėliava Prancūzija
Lenkijos vėliava Lenkija
Kinijos vėliava Kinija
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Italijos vėliava Italija
Australijos vėliava Australija
Izraelio vėliava Izraelis
Rusijos vėliava Rusija
Prancūzijos vėliava Prancūzija
Ukrainos vėliava Ukraina

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]