2019 m. Europos moterų krepšinio čempionatas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
2019 m. Europos moterų krepšinio čempionatas
Komandų 16
Šeimininkai Serbijos vėliava Serbija
Latvijos vėliava Latvija
Čempionės Ispanija Ispanija
Data 2019 m. birželio 27-liepos 7
Arenos 4 (4 miestuose)

2019 m. Europos moterų krepšinio čempionatas – 37-tasis Europos moterų krepšinio čempionatas, kuris vyko 2019 m. birželio 27 - liepos 7 dienomis Serbijoje ir Latvijoje.

Arenos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Serbija Belgradas Serbija Nišas
Belgrado arena
Talpa: 18 386
Čair Sports Center
Talpa: 4 000
Belgrade Arena north.jpg Sportska hala Čair.JPG
Serbija Zrenianinas Latvija Ryga
Crystal Hall
Talpa: 2 800
Rygos arena
Talpa: 11 200
Hala sportova Zrenjanin.jpg

Grupių varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Ispanija Ispanija 3 3 0 6 221 192 +29
2 Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė 3 2 1 5 201 181 +20
3 Latvija Latvija 3 1 2 4 198 207 −9
4 Ukraina Ukraina 3 0 3 3 205 245 −40
birželio 27 d.
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė 74–60 Latvija Latvija
Ukraina Ukraina 77–95 Ispanija Ispanija
birželio 28 d.
Latvija Latvija 82–74 Ukraina Ukraina
Ispanija Ispanija 67–59 Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė
birželio 30 7 d.
Latvija Latvija 54–68 Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė
Ukraina Ukraina 56–59 Ispanija Ispanija

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Prancūzija Prancūzija 3 3 0 6 233 179 +54
2 Švedija Švedija 3 1 2 4 196 193 +3
3 Juodkalnija Juodkalnija 3 1 2 4 174 212 −38
4 Čekija Čekija 3 1 2 4 189 208 −19
birželio 27 d.
Švedija Švedija 67–51 Juodkalnija Juodkalnija
Prancūzija Prancūzija 74–61 Čekija Čekija
birželio 28 d.
Čekija Čekija 71–64 Švedija Švedija
Juodkalnija Juodkalnija 53–88 Prancūzija Prancūzija
birželio 30 7 d.
Čekija Čekija 57–70 Juodkalnija Juodkalnija
Švedija Švedija 65–71 Prancūzija Prancūzija

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Vengrija Vengrija 3 2 1 5 205 194 +11
2 Italija Italija 3 2 1 5 183 170 +13
3 Slovėnija Slovėnija 3 1 2 4 203 218 −15
4 Turkija Turkija 3 1 2 4 168 177 −9
birželio 27 d.
Vengrija Vengrija 88–84 Slovėnija Slovėnija
Turkija Turkija 54–57 Italija Italija
birželio 28 d.
Slovėnija Slovėnija 62–55 Turkija Turkija
Italija Italija 51–59 Vengrija Vengrija
birželio 30 7 d.
Vengrija Vengrija 58–59 Turkija Turkija
Italija Italija 75–57 Slovėnija Slovėnija

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Serbija Serbija 3 3 0 6 202 182 +20
2 Belgija Belgija 3 1 2 4 194 193 +1
3 Rusija Rusija 3 1 2 4 193 206 −13
4 Baltarusija Baltarusija 3 1 2 4 184 192 −8
birželio 27 d.
Rusija Rusija 54–67 Belgija Belgija
Baltarusija Baltarusija 53–55 Serbija Serbija
birželio 28 d.
Belgija Belgija 61–69 Baltarusija Baltarusija
Serbija Serbija 77–63 Rusija Rusija
birželio 30 7 d.
Baltarusija Baltarusija 62–76 Rusija Rusija
Belgija Belgija 66–70 Serbija Serbija

Atkrentamosios[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Eliminacija Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas
                           
    Liepos 4 d.        
Liepos 2 d.
 Ispanija Ispanija  78
 Italija Italija  54 Liepos 6 d.
   Rusija Rusija  54  
 Rusija Rusija  63    Ispanija Ispanija  71
  Liepos 4 d.
Liepos 1 d.    Serbija Serbija  66  
 Serbija Serbija  87
 Švedija Švedija  77 Liepos 7 d.
   Švedija Švedija  49  
 Latvija Latvija  62    Ispanija Ispanija  86
  Liepos 4 d.
Liepos 2 d.    Prancūzija Prancūzija  66
 Prancūzija Prancūzija  84
 Belgija Belgija  72 Liepos 6 d.
   Belgija Belgija  80  
 Slovėnija Slovėnija  67    Prancūzija Prancūzija  63 Bronza
  Liepos 4 d.
Liepos 1 d.    Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė  56   Liepos 7 d.
 Vengrija Vengrija  59
 Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė  92  Serbija Serbija  81
   Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė  62  
 Juodkalnija Juodkalnija  71    Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė  55

Galutinė rikiuotė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pateko į olimpinį atrankos turnyrą
Vieta Komanda Rezultatas
Gold medal icon.svg Ispanija Ispanija 6–0
Silver medal icon.svg Prancūzija Prancūzija 5–1
Bronze medal icon.svg Serbija Serbija 5–1
4 Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė 4–3
Eliminuotos ketvirtfinalyje
5 Belgija Belgija 3–3
6 Švedija Švedija 3–3
7 Vengrija Vengrija 2–3
8 Rusija Rusija 2–4
Eliminuotos aštuntfinalyje
9 Italija Italija 2–2
10 Slovėnija Slovėnija 1–3
11 Latvija Latvija 1–3
12 Juodkalnija Juodkalnija 1–3
Eliminuotos pirmame etape
13 Baltarusija Baltarusija 1–2
14 Turkija Turkija 1–2
15 Čekija Čekija 1–2
16 Ukraina Ukraina 0–3

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]