2018 m. pasaulio sportinio šaudymo čempionatas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
2018 m. pasaulio sportinio šaudymo čempionatas
Data 2018 m. rugsėjo 2 d. – rugsėjo 14 d.
Vieta Čangvonas (Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja)
Stadionas Čangvono tarptautinis tiras
Jinhae Naval tiras
Šalių skaičius 90
Dalyvių skaičius 1804
Rungčių skaičius 102
Lietuvos delegacija 11
Lygis Profesionalai suaugusieji
jaunimas
Komandinis prizas Kvalifikacija į 2020 m. olimpiadą
Prieš 2014 Granada
Po 2022

2018 m. pasaulio sportinio šaudymo čempionatas – 52-asis geriausių pasaulio sportinio šaudymo sportininkų čempionatas, kuris vyko rugsėjo 2 d. – rugsėjo 14 d. Pietų Korėjos mieste Čangvone.

Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas  Sergej Kamenskij (RUS)  Petar Gorsa (CRO)  Miran Maricic (CRO)
50 m gulomis  Steffen Olsen (DEN)  Stian Bogar (NOR)  Thomas Mathis (AUT)
50 m 3 pozicijos  Tomasz Bartnik (POL)  Petar Gorsa (CRO)  Michael Mcphail (USA)
300 m šautuvu  Aleksi Leppa (FIN)  Karl Olsson (SWE)  Odd Arne Brekne (NOR)
300 m gulomis  Rajmond Debevec (SLO)  Daniel Romanczyk (POL)  Josip Kuna (CRO)
300 m 3 pozicijos  Aleksi Leppa (FIN)  Istvan Peni (HUN)  Gilles Vincent Dufaux (SUI)
Orinis pistoletas  Jongoh Jin (KOR)  Artem Černusov (RUS)  Daemyung Lee (KOR)
25 m centriniu pistoletu  Julio Almeida (BRA)  Christian Reitz (GER)  Pavlo Korostilov (UKR)
25 m greitašauda  Junmin Lin (CHN)  Jian Zhang (CHN)  Jean Quiquampoix (FRA)
25 m pistoletu  Pavlo Korostylov (UKR)  Gurpreet Singh (IND)  Junhong Kim (KOR)
50 m pistoletu  Om Prakash Mitharval (IND)  Damir Mikec (SRB)  Daemyung Lee (KOR)
10 m judantys taikiniai  Jesper Nyberg (SWE)  Maksim Stepanov (RUS)  Vladislav Prianišnikov (RUS)
10 m mišrūs taikiniai  Tomi-Pekka Heikkila (FIN)  Lukasz Czapla (POL)  Michail Azarenko (RUS)
50 m judantys taikiniai  Michail Azarenko (RUS)  Lukasz Czapla (POL)  Tomi-Pekka Heikkila (FIN)
50 m mišrūs taikiniai  Emil Martinsson (SWE)  Michail Azarenko (RUS)  Jesper Nyberg (SWE)
Tranšetas  Alberto Fernandez (ESP)  Erik Varga (SVK)  Abdulrahman Al Faihan (KUW)
Dupletas  Ankur Mittal (IND)  Yiyang Yang (CHN)  Hubert Andrzej Olejnik (SVK)
Apvali aikštelė  Vincent Hancock (USA)  Erik Watndal (NOR)  Riccardo Filippelli (ITA)

Vyrai - komandos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas Kinijos vėliava Kinija
Haoran Yang
Zicheng Hui
Haonan Yu
Rusijos vėliava Rusija
Sergej Kamenskij
Vladimir Maslenikov
Aleksander Drijagin
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Taeyun Nam
Hyeonjun Kim
Soojoo Song
50 m šautuvas gulomis Vokietijos vėliava Vokietija
Daniel Brodmeier
Maximilian Dallinger
Christoph Kaulic
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Michael McPhail
Matthew Emmons
Lucas Kozeniesky
Kinijos vėliava Kinija
Zhonghao Zhao
Jian Sun
Gang Liu
50 m šautuvas 3 pozicijos Rusijos vėliava Rusija
Nazar Louginets
Sergej Kamenskij
Vladimir Maslenikov
Kinijos vėliava Kinija
Haoran Yang
Zicheng Hui
Yunong Yao
Baltarusijos vėliava Baltarusija
Jurij Ščervatsevič
Vitalij Bubnovič
Ilja Čarheika
300 m šautuvas Norvegijos vėliava Norvegija
Ole Kristian Bryhn
Kim Andre Lund
Odd Arne Brekne
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Young Jeon Choi
Won-Gyu Lee
Min Ho Cheon
Šveicarijos vėliava Šveicarija
Jan Lochbihler
Gilles Vincent Dufaux
Andrea Rossi
300 m šautuvas gulomis Prancūzijos vėliava Prancūzija
Remi Moreno Flores
Valerian Sauveplane
Michael D'Halluin
Šveicarijos vėliava Šveicarija
Gilles Vincent Dufaux
Jan Lochbihler
Marcel Ackermann
Norvegijos vėliava Norvegija
Ole Kristian Bryhn
Stian Bogar
Odd Arne Brekne
300 m šautuvas 3 padėtys Austrijos vėliava Austrija
Gernot Rumpler
Bernhard Pickl
Stedan Rumpler
Šveicarijos vėliava Šveicarija
Gilles Vincent Dufaux
Jan Lochbihler
Andra Rossi
Prancūzijos vėliava Prancūzija
Alexis Raynaud
Valerian Sauveplane
Michael D'Halluin
Orinis pistoletas Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Daemyung Lee
Jongoh Jin
Seungwoo Han
Indijos vėliava Indija
Abhishek Verma
Om Prakash Mitharval
Shahzar Rizvi
Rusijos vėliava Rusija
Artem Černusov
Denis Kulakov
Anton Gurianov
50 m pistoletas Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Daemyung Lee
Daehun Park
Seungwoo Han
Serbijos vėliava Serbija
Dusko Petrov
Dimitrije Grgic
Damir Mikec
Kinijos vėliava Kinija
Jiayu Wu
Qifeng Pu
Bingchen Zhang
25 m greitašauda Kinijos vėliava Kinija
Junmin Lin
Jian Zhang
Zhaonan Yao
Vokietijos vėliava Vokietija
Oliver Geis
Christian Reitz
Christian Freckmann
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Junhong Kim
Jong Ho Song
Junwoo Park
25 m centriniu pistoletu Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Young Min Kim
Jinil Kim
Dae Kyu Jang
Prancūzijos vėliava Prancūzija
lement Bessaguet
Alban Lucien Pierson
Boris Artaud
Kinijos vėliava Kinija
Zhaonan Yao
Yongde Jin
Xiankun Zhao
25 m standartiniu pistoletu Prancūzijos vėliava Prancūzija
Clement Bessaguet
Alban Lucien Pierson
Boris Artaud
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Junhong Kim
Young Min Kim
Dae Kyu Jang
Ukrainos vėliava Ukraina
Pavlo Korostylov
Volodimir Pasternak
Oleksandr Petriv
10 m judantys taikiniai Rusijos vėliava Rusija
Vladislav Prianišnikov
Maksim Stepanov
Vladislav Ščepotkin
Šiaurės Korėjos vėliava Šiaurės Korėja
Myong Won Pak
Il Kwang Kwon
Yong Chol Jo
Švedijos vėliava Švedija
Emil Martinsson
Jesper Nyberg
Niklas Bergstroem
50 m judantys taikiniai Rusijos vėliava Rusija
Michail Azarenko
Dimitrij Romanov
Maksim Stepanov
Švedijos vėliava Švedija
Emil Martinsson
Jesper Nyberg
Niklas Bergstroem
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Kwangchul Ha
Se Jong Cho
You Jin Jeong
10 m mišrūs taikiniai Švedijos vėliava Švedija
Emil Martinsson
Jesper Nyberg
Niklas Bergstroem
Rusijos vėliava Rusija
Michail Azarenko
Vladislav Prianišnikov
Maksim Stepanov
Šiaurės Korėjos vėliava Šiaurės Korėja
Kwang Il Kwon
Yong Chol Jo
Myong Wong Pak
50 m mišrūs taikiniai Švedijos vėliava Švedija
Emil Martinsson
Jesper Nyberg
Niklas Bergstroem
Rusijos vėliava Rusija
Michail Azarenko
Dimitrij Romanov
Maksim Stepanov
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Myong Won Pak
Yong Chol Jo
Kwang Il Kwon
Tranšetas Kuveito vėliava Kuveitas
Abdulrahman Al Faihan
Talal Alrashidi
Khaled Almudhaf
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Grayson Davey
Casey Wallace
Walton Eller
Italijos vėliava Italija
Mauro de Filippis
Giovanni Pellielo
Valerio Grazini
Dupletas Italijos vėliava Italija
Andrea Vescovi
Daniele Di Spigno
Marco Innocenti
Kinijos vėliava Kinija
Along Liu
Yiyang Yang
Ying Qi
Indijos vėliava Indija
Ankur Mittal
Asab Mohd
Shardul Vihan
Apvali aikštelė Prancūzijos vėliava Prancūzija
Emmanuel Petit
Eric Delaunay
Anthony Terras
Italijos vėliava Italija
Riccardo Fiippelli
Gabriele Rosssetti
Tammaro Cassandro
Rusijos vėliava Rusija
Anton Astachov
Aleksander Zemlin
Jaroslav Starcev

Moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas  Hana Im (KOR)  Anjum Moudgil (IND)  Eunhea Jung (KOR)
50 m gulomis  Seonaid Mcinthosh (GBR)  Isabella Straub (GER)  Daniela Demjen Peskova (SVK)
50 m 3 pozicijos  Julija Karimova (RUS)  Isabella Straub (GER)  Snjezana Pejcic (CRO)
300 m gulomis  Sohee Bae (KOR)  Eva Roesken (GER)  Silvia Guinard Schnyder (SUI)
300 m 3 pozicijos  Lisa Mueller (GER)  Jolyn Beer (GER)  Elin Ahlin (SWE)
Orinis pistoletas  Anna Korakaki (GRE)  Zorana Arunovic (SRB)  Bomi Kim (KOR)
25 m pistoletu  Olena Kostevyč (UKR)  Vitalina Batsaraškina (RUS)  Doreen Vennekamp (GER)
10 m judantys taikiniai  Olga Stepanova (RUS)  Xue Yan Li (CHN)  Galina Avramenko (UKR)
10 m mišrūs taikiniai  Li Su (CHN)  Xue Yan Li (CHN)  Irina Izmalkova (RUS)
Tranšetas  Zuzana Rehak Stefecekova (SVK)  Xiaojing Wang (CHN)  Silvana Stanco (ITA)
Apvali aikštelė  Caitlin Connor (USA)  Kimberly Rhode (USA)  Amber English (USA)

Moterys - komandos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Hana Im
Eunhea Jung
Jihyeon Keum
Indijos vėliava Indija
Anjum Moudgil
Apurvi Chandela
Mehuli Ghosh
Vokietijos vėliava Vokietija
Isabella Straub
Selina Gschwandtner
Julia Anita Simon
50 m šautuvas gulomis Vokietijos vėliava Vokietija
Isabella Straub
Jaqueline Orth
Amelie Kleinmanns
Danijos vėliava Danija
Stine Nielsen
Rikke Maeng Ibsen
Stephanie Grundsoee
Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Seonaid Mcintosh
Jennifer Mcintosh
Zoe Anne Bruce
50 m šautuvas 3 pozicijos Vokietijos vėliava Vokietija
Isabella Straub
Jaqueline Orth
Jolyn Beer
Danijos vėliava Danija
Stine Nielsen
Rikke Maeng Ibsen
Stephanie Grundsoee
Rusijos vėliava Rusija
Julija Karimova
Polina Choreševa
Julija Zykova
300 m šautuvas gulomis Vokietijos vėliava Vokietija
Eva Roesken
Lisa Mueller
Jolyn Beer
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Sohee Bae
Bitna Eum
Sang Hee Bae
Šveicarijos vėliava Šveicarija
Silvia Guignard Schnyder
Andrea Bruehlmann
Marina Shhnider
300 m šautuvas 3 padėtimis Vokietijos vėliava Vokietija
Eva Roesken
Lisa Mueller
Jolyn Beer
Austrijos vėliava Austrija
Olivia Hofmann
Franziska Peer
Nadine Ungerank
Šveicarijos vėliava Šveicarija
Silvia Guignard Schnyder
Andrea Bruehlmann
Marina Shhnider
Orinis pistoletas Kinijos vėliava Kinija
Ranxin Jiang
Qian Wang
Xiaojing Ji
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Minjung Kim
Bomi Kim
Junghye Kwak
Rusijos vėliava Rusija
Vitalina Batsaraškina
Margarita Lomova
Svetlana Medvedeva
25 m pistoletu Kinijos vėliava Kinija
Ranxin Jiang
Yuemei Lin
Yushi Yao
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Minjung Kim
Jungeun Lee
Junghye Kwak
Vokietijos vėliava Vokietija
Monika Karsch
Doreen Vennekamp
Michelle Skeries
10 m judantys taikiniai Kinijos vėliava Kinija
Xue Yan Li
Li Su
Qingqing Huang
Šiaurės Korėjos vėliava Šiaurės Korėja
Ji Ye Ri
Chol SIm Han
Ok Sim Paek
Rusijos vėliava Rusija
Olga Stepanova
Irina Izmalkova
Julia Eidenzon
10 m mišrūs taikiniai Kinijos vėliava Kinija
Xue Yan Li
Li Su
Qingqing Huang
Ukrainos vėliava Ukraina
Viktorija Rybovalova
Galina Avramenko
Valentina Gončarova
Rusijos vėliava Rusija
Olga Stepanova
Irina Izmalkova
Julia Eidenzon
Tranšetas Italijos vėliava Italija
Silvana Stanco
Jessica Rossi
Alessia Iezzi
Ispanijos vėliava Ispanija
Beatriz Martinez
Fatima Galvez
Francisca Muniz de Leon Moral
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Kayle Browning
Ashley Carroll
Aerial Alease Skinner
Apvali aikštelė Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Amber English
Kimberley Rhode
Caitlin Connor
Italijos vėliava Italija
Katiuscia Spada
Diana Bacosi
Chiara Cainero
Kipro vėliava Kipras
Andri Eleftheriou
Konstantia Nikolaou
Panagiota Anreou

Mišrios poros[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas Kinijos vėliava Kinija
Ruozhu Zhao
Haoran Yang
Kinijos vėliava Kinija
Mingyang Wu
Buhan Song
Rusijos vėliava Rusija
Anastasija Galašina
Vladimir Maslenikov
Orinis pistoletas Rusijos vėliava Rusija
Vitalina Batsaraškina
Artem Černusov
Kinijos vėliava Kinija
Qian Wang
Meng Yi Wang
Ukrainos vėliava Ukraina
Olena Kostevyč
Oleh Omelčuk
Tranšetas Slovakijos vėliava Slovakija
Zuzana Rehak Stefecekova
Erik Varga
Rusijos vėliava Rusija
Jekaterina Rabaja
Aleksei Alipov
Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė
Kirsty Barr
Aaron Heading

Jaunimo klasės medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vaikinai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas  Hriday Hazarika (IND)  Amir Mohammad Nekounam (IRI)  Grigorij Šamakov (RUS)
50 m šautuvas gulomis  Benjamin Tingsrud Karlsen (NOR)  Zalan Pekler (HUN)  William Shaner (USA)
50 m šautuvas 3 padėtim  Amir Mohammad Nekounam (IRI)  Zalan Pekler (HUN)  Bo Cao (CHN)
Orinis pistoletas  Chaudhary Saurabh (IND)  Hojin Lim (KOR)  Arjun Singh Cheema (IND)
25 m pistoletu  Udhayveer Sidhu (IND)  Henry Turner Leverett (USA)  Jaekyoon Lee (KOR)
25 m standartu  Vijayveer Sidhu (IND)  Gunhyeok Lee (KOR)  Haojie Zhu (CHN)
50 m pistoletu  Arjun Singh Cheema (IND)  Woojong Kim (KOR)  Gaurav Rana (IND)
25 m greitašauda  Haojie Zhu (CHN)  Jaekyoon Lee (KOR)  Zhipeng Cheng (CHN)
10 m judantys taikiniai  Kris Grossheim (GER)  Danylo Danilenko (UKR)  Maksim Babušok (UKR)
10 m mišrūs taikiniai  Egor Spechov (RUS)  Danylo Danilenko (UKR)  Andrej Chudiakov (KAZ)
50 m judantys taikiniai  Nicolas Tranchant (FRA)  Danylo Danilenko (UKR)  Espen Teppdalen Nordsveen (NOR)
50 m mišrūs taikiniai  Danylo Danilenko (UKR)  Kris Grossheim (GER)  Andreas Bergstroem (SWE)
Tranšetas  Nathan Steven Argiro (AUS)  Logan Joseph Lucas (USA)  Lorenzo Ferrari (ITA)
Apvali aikštelė  Elia Sdruccioli (ITA)  Nic Moschetti (USA)  Gurnihal Singh Garcha (IND)

Vaikinai - komandos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas Kinijos vėliava Kinija
Xiangyu Tian
Yufeng Wang
Peng Wang
Irano vėliava Iranas
Amirsiyavash Zolfagharian
Amir Mohammad Nekounam
Mohammad Hossein Sharidzadeh
Rusijos vėliava Rusija
Ilja Marsov
Grigorij Šamakov
Denis Gončarenko
50 m šautuvas gulomis Norvegijos vėliava Norvegija
Benjamin Tingsrud Karlsen
Vegard Nordhagen
Jon-Hermann Hegg
Austrijos vėliava Austrija
Stefan Wadlegger
Patrick Diem
Andreas Thum
Rusijos vėliava Rusija
Artem Filipov
Grigorij Šamakov
Oleg Senčenkov
50 m šautuvas trim padėtim Kinijos vėliava Kinija
Bo Cao
Fanglong Ding
Changhong Zhang
Rusijos vėliava Rusija
Artem Filipov
Grigorij Šamakov
Oleg Senčenkov
Vengrijos vėliava Vengrija
Zalan Pekler
Peter Vas
Patrik Pragai
Orinis pistoletas Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Hojin Lim
Yunho Sung
Okcheol Shin
Indijos vėliava Indija
Arjun Singh Cheema
Chaudhary Saurabh
Anmol Anmol
Rusijos vėliava Rusija
Aleksander Petrov
Aleksandr Kodrašin
Anton Aristarkhov
25 m pistoletu Indijos vėliava Indija
Udhayverr Sidhu
Vijayveer Sidhu
Rajkanwar Singh
Kinijos vėliava Kinija
Zhipeng Cheng
Junchen Pan
Haojie Zhu
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Jaekyoon Lee
Jaeyeon Youn
Hyeonjin Shin
25 m standartu Indijos vėliava Indija
Adarsh Singh
Vijayveer Sidhu
Rajkanwar Singhn Sadhu
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Gunhyeok Lee
Jaeyeon Youn
Hyeonjin Shin
Čekijos vėliava Čekija
Matej Rampula
Antonin Tupy
Lukas Skoumal
50 m pistoletu Indijos vėliava Indija
Arjun Singh Cheema
Gaurav Rana
Anmol Anmol
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Woojong Kim
Yunho Sung
Hoyoung Jeong
Kinijos vėliava Kinija
Yu Xie
Shuqi Hong
Pengqi Hu
25 m greitašauda Kinijos vėliava Kinija
Haojie Zhu
Zhipeng Cheng
Junchen Pan
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Gunyeok Lee
Jaekyoon Lee
Jongbin Baek
Lenkijos vėliava Lenkija
Patryk Sakowski
Tomasz Piwowarski
Kacper Jurasz
Tranšetas Australijos vėliava Australija
Nathan Seteven Argiro
Mitchel Iles-Crevatin
Adam Joshua Bylsma
Indijos vėliava Indija
Ali Man Elahi
Vivaan Kapoor
Manavaditya Singh
Italijos vėliava Italija
Lorenzo Ferrari
Matteo Marongiu
Teo Petroni
Apvali aikštelė Čekijos vėliava Čekija
Daniel Korcak
Jaroslav Lang
Richard Klika
Indijos vėliava Indija
Gurnihal Singh Garcha
Ayush Rudraraju
Anant Jeet Singh Naruka
Italijos vėliava Italija
Elia Sdruccioli
Niccolo Sodi
Matteo Chiti

Merginos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas  Mengyao Shi (CHN)  Elavenil Valarivan (IND)  Shreya Agrawal (IND)
50 m šautuvas gulomis  Qiaoying Zhang (CHN)  Rebecca Koeck (AUT)  Aleksandra Szutko (POL)
50 m šautuvas 3 padėtys  Hong Xu (CHN)  Jade Bordet (FRA)  Marija Ivanova (RUS)
Orinis pistoletas  Sevval Ilayda Tarhan (TUR)  Gaeun Choo (KOR)  Lizi Kiladze (GEO)
25 m pistoletu  Xiaoyu Wang (CHN)  Katelyn Abeln (USA)  Anna Dedova (CZE)
Tranšetas  Erica Sessa (ITA)  Manisha Keer (IND)  Darija Semianova (RUS)
Apvali aikštelė  Yufei Che (CHN)  Zhengyi Song (CHN)  Austen Jewell Smith (USA)

Merginos - komandos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis šautuvas Indijos vėliava Indija
Elavenil Valarivan
Shreya Agrawal
Manini Kaushik
Kinijos vėliava Kinija
Mengyao Shi
Shuyi Wang
Qiaoying Zhang
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Jiyeon Kim
Gaeul Han
Minjung Oh
50 m šautuvas gulomis Austrijos vėliava Austrija
Rebecca Koeck
Sheileen Waibel
Verena Zaisberger
Kinijos vėliava Kinija
Hong Xu
Fanghui Chen
Qiaoying Zhang
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Morgan Phillips
Katie Lorraine Zaun
Elizabeth Marsh
50 m šautuvas 3 pozicijos Kinijos vėliava Kinija
Hong Xu
Fanghui Chen
Qiaoying Zhang
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Morgan Phillips
Kristen Shae Hemphill
Elizabeth Marsh
Rusijos vėliava Rusija
Marija Ivanova
Veronika Pavlova
Tatijana Charkova
Orinis pistoletas Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Hyunyoung Yoo
Gaeun Choo
Heesun Kim
Mongolijos vėliava Mongolija
Urtnasan Khishigt
Tumenkhuslen Purevdorj
Buyandelger Altankhuyag
Rusijos vėliava Rusija
Jana Enina
Nadežda Koloda
Olfa Veretelnikova
25 m pistoletu Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Jeoungmin Min
Gyunam Baek
Heesun Kim
Kinijos vėliava Kinija
Xiaoyu Wang
Ying Zhou
Lin Chen
Vengrijos vėliava Vengrija
Viktoria Egri
Krisztina Komaromi
Sara Fabian
Tranšetas Italijos vėliava Italija
Maria Lucia Palmitessa
Erica Sessa
Sofia Littame
Kinijos vėliava Kinija
Ting Žang
Yuwei Duan
Wendi Gao
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Emma Williams
Carey Garrison
Madelynn Bernau
Apvali aikštelė Kinijos vėliava Kinija
Yufei Che
Zhengyi Song
Yashu Sun
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos
Samanta Simonton
Austen Jewell Smith
Katharina Monika Jacob
Rusijos vėliava Rusija
Elizaveta Evgrafova
Zilija Batiršina
Ana Ždanova

Mišrios poros[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Orinis pistoletas Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Gaeun Choo
Yunho Sung
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja
Hyunyoung Yoo
Hojin Lim
Indijos vėliava Indija
Abhidnya Ashok Patil
Chaudhary Saurabh
Orinis šautuvas Italijos vėliava Italija
Sofia Benetti
Marco Suppini
Irano vėliava Iranas
Sadedhian Armina
Amir Mohammad Nekounam
Indijos vėliava Indija
Shreya Agrawal
Divyansh Singh
Tranšetas Italijos vėliava Italija
Erica Sessa
Loenzo Ferrari
Italijos vėliava Italija
Maria Lucia Palmitessa
Matteo Marongiu
Kinijos vėliava Kinija
Wendi Gao
Yiliu Ouyang

Dalyvaujančios šalys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Skliaustuose pateikiamas šaulių skaičius[1]
Dalyvaujančios šalys

Pasaulio rekordai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pasaulio rekordai pasiekti čempionato metu:

Rungtis Taškai Sportininkas (-ai) Šalis Data
10 m pistoletu - mišrios komandos
(finalas)
488.1 Vitalina Batsaraškina
Artem Černusov
Rusijos vėliava Rusija Rugsėjo 2
10 m šautuvu - vyrų komandos 1887.4 Haoran Yang
Zicheng Hui
Haonan Yu
Kinijos vėliava Kinija Rugsėjo 3
10 m šautuvu - moterų komandos 1886.2 Hana Im
Eunhea Jung
Jihyeon Keum
Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja Rugsėjo 3
Tranšetas - vyrų finalas 48 Alberto Fernandez Ispanijos vėliava Ispanija Rugsėjo 3
10 m pistoletu - moterų komandos 1739 Ranxin Jiang
Qian Wang
Xiaojing Ji
Kinijos vėliava Kinija Rugsėjo 4
50 m šautuvu gulomis - moterų komandos 1871.4 Isabella Straub
Jaqueline Orth
Amelie Kleinmanns
Vokietijos vėliava Vokietija Rugsėjo 4
50 m šautuvu 3 pozicijos - vyrų komandos 3535 Nazar Louginets
Sergej Kamenskij
Vladimir Maslenikov
Rusijos vėliava Rusija Rugsėjo 6
Tranšetas - moterų komandos 343 Silvana Stanco
Jessica Rossi
Alessia Iezzi
Italijos vėliava Italija Rugsėjo 6
Tranšetas - mišrios komandos 146 Zuzana Rehak Stefecekova
Erik Varga
Italijos vėliava Italija Rugsėjo 7
Jekaterina Rabaja
Aleksei Alipov
Rusijos vėliava Rusija
50 m šautuvas 3 pozicijos - moterų komandos 3521 Isabella Straub
Jaqueline Orth
Jolyn Beer
Vokietijos vėliava Vokietija Rugsėjo 7
10 m judantys taikiniai - moterys
(atranka)
575 Xue Yan Li Kinijos vėliava Kinija Rugsėjo 9
10 m judantys taikiniai - moterų komandos 1673 Xue Yan Li
Li Su
Qingqing Huang
Kinijos vėliava Kinija Rugsėjo 9
25 m greitašauda - vyrų komandos 1756 Junmin Lin
Jian Zhang
Zhaonan Yao
Kinijos vėliava Kinija Rugsėjo 10
Apvali aikštelė - moterų komandos 355 Amber English
Kimberley Rhode
Caitlin Connor
Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos Rugsėjo 11
10 m mišrūs taikiniai - moterys 391 Li Su Kinijos vėliava Kinija Rugsėjo 11
300 m šautuvu 3 padėtys - moterų komanda 3469 Eva Roesken
Lisa Mueller
Jolyn Beer
Vokietijos vėliava Vokietija Rugsėjo 12
300 m šautuvu 3 padėtys - moterys 1161 Lisa Mueller Vokietijos vėliava Vokietija Rugsėjo 12
Jolyn Beer Vokietijos vėliava Vokietija
Apvali aikštelė - vyrų atranka 125 Vincent Hancock Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava Jungtinės Amerikos Valstijos Rugsėjo 14
Apvali aikštelė - vyrų finalas 59

Lietuva čempionate[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai - stendinis šaudymas
Sportininkas Rungtis Kvalifikacija Pusfinalis Finalas
R1 R2 R3 R4 R5 Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta
Donatas Blaškevičius Tranšetas 23 24 18 22 24 111 93 Nepasiekė
Rytis Sventickas Tranšetas 21 20 21 25 23 110 98 Nepasiekė
Aleksej Zareckij Tranšetas 23 20 22 22 22 109 107 Nepasiekė
Ronaldas Račinskas Apvali aikštelė 24 25 24 24 24 121 17 Nepasiekė
Vyrai - kulkinis šaudymas
Sportininkas Rungtis Kvalifikacija Finalas
Taškai Vieta Taškai Vieta
Karolis Girulis 10 m orinis šautuvas 621.2 63 Nepasiekė
50 m šautuvas gulomis 601.2 107 Nepasiekė
50 m šautuvas 3 pozicijos 1152 82 Nepasiekė
Vyrai - komandos
Sportininkai Rungtis Rezultatas
Taškai Vieta
Donatas Blaškevičius
Rytis Sventickas
Aleksej Zareckij
Tranšetas 330 28
Moterys - stendinis šaudymas
Sportininkė Rungtis Kvalifikacija Pusfinalis Finalas
R1 R2 R3 R4 R5 Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta
Alisa Bogdanova Jaunimo apvali aikštelė 19 21 22 22 21 105 19 Nepasiekė
Moterys - kulkinis šaudymas
Sportininkė Rungtis Kvalifikacija Finalas
Taškai Vieta Taškai Vieta
Jūratė Česynaitė 10 m orinis šautuvas 618.2 87 Nepasiekė
50 m šautuvas gulomis 600.9 84 Nepasiekė
50 m šautuvas 3 pozicijos 1143 82 Nepasiekė
Jakaterina Ždanova 10 m orinis pistoletas 560 NR 71 Nepasiekė
25 m pistoletas 560 72 Nepasiekė
Martyna Džapbarovaitė Jaunimo 10 m orinis šautuvas 617.2 47 Nepasiekė
Gabrielė Rankelytė Jaunimo 10 m orinis pistoletas 559 49 Nepasiekė
Jaunimo 25 m pistoletas 581 NR 2 Q 9 7
Greta Rankelytė Jaunimo 10 m orinis pistoletas 553 57 Nepasiekė
Jaunimo 25 m pistoletas 541 44 Nepasiekė
Mišrios komandos
Sportininkai Rungtis Kvalifikacija Finalas
Taškai Vieta Taškai Vieta
Jūratė Česynaitė
Karolis Girulis
10 m orinis šautuvas 406.8
414.6
56 Nepasiekė

Olimpinės kvotos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2018 m. pasaulio čempionate išdalintos pirmosios olimpinės kvotos į 2020 m. vasaros olimpines žaidynes. Individualiuose rungtyse pakvietimą gavo pirmas keturias vietas užėmę sportininkai, o mišrių porų rungtyse - pirmos dvi šalys.

Kvotų suvestinė:

Šalis Vyrai Moterys Mišrios komandos Iš viso
FR 3x40 AR 60 RFP AP 60 TR 125 SK 125 R 3x40 AR 60W SP AP 60W TR 125W SK 125W AP MIX AP MIX TR MIX Kvotos Sportininkai
Australija Australija 1 1 2 2
Kinija Kinija 1 1 2 1 1 1 1 8 10
Kroatija Kroatija 2 1 3 3
Prancūzija Prancūzija 1 1 2 2
Vokietija Vokietija 1 1 2 2
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė 1 1 1
Graikija Graikija 1 1 1
Indija Indija 2 2 2
Italija Italija 1 1 2 2
Kuveitas Kuveitas 1 1 1
Norvegija Norvegija 1 1 2 2
Lenkija Lenkija 1 1 1
Rusija Rusija 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 12
Serbija Serbija 1 1 1
Slovakija Slovakija 1 1 1 1 4 5
Pietų Korėja Pietų Korėja 2 2 1 5 5
Ispanija Ispanija 1 1 1
Kinų Taipėjus Kinų Taipėjus 1 1 1
Ukraina Ukraina 1 1 2 2
JAV JAV 1 1 2 4 4
Iš viso: 21 šalys 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 54 60

Medalių lentelė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 Vieta  Šalis Auksas Sidabras Bronza Suma
1 Kinijos vėliava Kinija 20 15 8 43
2 Pietų Korėjos vėliava Pietų Korėja 11 14 11 36
3 Indijos vėliava Indija 11 9 7 27
4 Rusijos vėliava Rusija 9 9 19 37
5 Vokietijos vėliava Vokietija 7 7 3 17
6 Italijos vėliava Italija 7 3 6 16
7 Švedijos vėliava Švedija 4 2 4 10
8 Prancūzijos vėliava Prancūzija 4 2 2 8
9 Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava JAV 3 9 7 19
10 Ukrainos vėliava Ukraina 3 4 5 12
11 Norvegijos vėliava Norvegija 3 2 3 8
12 Suomijos vėliava Suomija 3 0 1 4
13 Austrijos vėliava Austrija 2 3 1 6
14 Slovakijos vėliava Slovakija 2 1 2 5
15 Australijos vėliava Australija 2 0 0 2
16 Lenkijos vėliava Lenkija 1 3 2 6
17 Irano vėliava Iranas 1 3 0 4
18 Danijos vėliava Danija 1 2 0 3
19 Ispanijos vėliava Ispanija 1 1 0 2
20 Čekijos vėliava Čekija 1 0 2 3
20 Jungtinės Karalystės vėliava Jungtinė Karalystė 1 0 2 3
22 Kuveito vėliava Kuveitas 1 0 1 2
23 Brazilijos vėliava Brazilija 1 0 0 1
23 Graikijos vėliava Graikija 1 0 0 1
23 Slovėnijos vėliava Slovėnija 1 0 0 1
23 Turkijos vėliava Turkija 1 0 0 1
27 Vengrijos vėliava Vengrija 0 3 2 5
28 Serbijos vėliava Serbija 0 3 0 3
29 Šveicarijos vėliava Šveicarija 0 2 5 7
30 Kroatijos vėliava Kroatija 0 2 3 5
31 Šiaurės Korėjos vėliava Šiaurės Korėja 0 2 2 4
32 Mongolijos vėliava Mongolija 0 1 0 1
33 Baltarusijos vėliava Baltarusija 0 0 1 1
33 Kipro vėliava Kipras 0 0 1 1
33 Gruzijos vėliava Gruzija 0 0 1 1
33 Kazachstano vėliava Kazachstanas 0 0 1 1
Iš viso 102 102 102 306

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]