2018 m. Dakaro ralis

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
2018 m. Dakaro ralis
Prieš: 2017 Po: 2019
Ralio emblema
2018 m. Dakaro ralio šalys

2018 m. Dakaro ralis – 40-tas Dakaro ralis, vykęs 2018 m. sausio 620 d. Peru, Bolivijos ir Argentinos teritorijose.

Iš viso šiose lenktynėse startavo 552 lenktynininkai – 190 motociklų ir keturračių, 105 automobilių ir 42 sunkvežimių ekipažai.[1]

Automobilių įskaitos nugalėtoju tapo ispanas Carlos Sainz – jam tai buvo antroji pergalė Dakaro lenktynėse po 2010 m. Motociklų įskaitoje nugalėtoju tapo austras Matthias Walkner. Tarp keturračių nepralenkiamas buvo čilietis Ignacio Casale, kuris triumfavo ir 2014 m. Antrą kartą rengtoje UTV įskaitoje čempionu tapo brazilas Reinaldo Varela. Tarp sunkvežimių su Kamaz ketvirtą kartą čempionu tapo rusas Eduard Nikolaev.

Lietuviai Dakare[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Lietuvai šiame ralyje atstovavo Benediktas Vanagas su Sebastianu Rozwadowskiu, Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuliu ir Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu. Motociklu startavo Balys Bardauskas.[2]

A. Juknevičiaus ekipažas šiame Dakare pasiekė naują Lietuvos ir Baltijos šalių rekordą[reikalingas šaltinis] finišuodamas 12 vietoje. V. Žala su S. Jurgelėnu pirmą kartą pasiekė finišą ir užėmė 18 vietą. B. Vanago ekipažui atiteko 30 vieta.

Motociklininkas B. Bardauskas finišą pasiekė 81 vietoje.[3]

Etapai ir nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Oficialus ralio maršrutas ir kiekvieno etapo nugalėtojai:[4]

Etapas Data Į Motociklai Keturračiai Automobiliai Sunkvežimiai UTV
km SS Nugalėtojas Nugalėtojas km SS Nugalėtojas km SS Nugalėtojas km SS Nugalėtojas
1 sausio 6 d. Peru Lima Peru Piskas 272 31 Jungtinė Karalystė S. Sunderland
KTM
Čilė I. Casale
Yamaha Quads
272 31 Kataras N. Al-Attiyah
Toyota
272 31 Čekija A. Loprais
Tatra
272 31 Peru A. Aliaga
Polaris
2 sausio 7 d. Peru Piskas Peru Piskas 278 267 Ispanija J. Barreda
Honda
Čilė I. Casale
Yamaha
278 267 Prancūzija C.Despres
Peugeot 3008 DKR
278 267 Rusija E. Nikolaev
Kamaz
278 267 Brazilija R. Varela
Can-Am
3 sausio 8 d. Peru Piskas Peru Markona 501 295 Jungtinė Karalystė S. Sunderland
KTM
Čilė I. Casale
Yamaha
502 295 Kataras N. Al-Attiyah
Toyota
502 295 Argentina F. Villagra
Iveco
502 295 Peru J. Ramos
Can-Am
4 sausio 9 d. Peru Markona Peru Markona 444 330 Prancūzija A. van Beveren
Yamaha
Rusija S. Kariakin
Yamaha
444 330 Prancūzija S. Loeb
Peugeot
444 330 Rusija E. Nikolaev
Kamaz
444 330 Prancūzija P. Garrouste
Polaris
5 sausio 10 d. Peru Markona Peru Arekipa 770 264 Ispanija J. Barreda
Honda
Argentina N. Cavigliasso
Yamaha
932 267 Prancūzija S. Peterhansel
Peugeot
932 267 Rusija E. Nikolaev
Kamaz
932 267 Brazilija R. Varela
Can-Am
6 sausio 11 d. Peru Arekipa Bolivija La Pasas 758 313 Prancūzija A. Meo
KTM
Argentina J. G. Ferioli
Yamaha
758 313 Prancūzija C. Sainz
Peugeot
758 313 Argentina F. Villagra
Iveco
758 313 Prancūzija P. Garrouste
Polaris
sausio 12 d. Bolivija La Pasas Poilsio diena
7 sausio 13 d. Bolivija La Pasas Bolivija Ujūnis 726 425 Ispanija J. Barreda
Honda
Prancūzija A. Dutrie
Yamaha
726 425 Prancūzija C. Sainz
Peugeot
669 368 Nyderlandai T. van Genugten
Iveco
726 425 Brazilija R. Varela
Polaris
8 sausio 14 d. Bolivija Ujūnis Bolivija Tupisa 584 498 Prancūzija A. Meo
KTM
Prancūzija S. Vitse
Yamaha
584 498 Prancūzija S. Peterhansel
Peugeot
558 380 Rusija D. Sotnikov
Kamaz
584 498 Brazilija R. Varela
Polaris
9 sausio 15 d. Bolivija Tupisa Argentina Salta 754 242 Atšauktas Atšauktas 754 242 Atšauktas 754 242 Atšauktas 754 242 Atšauktas
10 sausio 16 d. Argentina Salta Argentina Belenas 795 372 Austrija M. Walkner
KTM
Argentina N. Cavigliasso
Yamaha
795 372 Prancūzija S. Peterhansel
Peugeot
795 372 Nyderlandai T. van Genugten
Iveco
795 372 Prancūzija P. Garrouste
Polaris
11 sausio 17 d. Argentina Belenas Argentina Čilesitas 484 280 Australija T. Price
KTM
Argentina N. Cavigliasso
Yamaha
746 280 Nyderlandai B. Ten Brinke
Toyota
746 280 Baltarusija S. Viazovich
MAZ
746 280 Prancūzija P. Garrouste
Polaris
12 sausio 18 d. Argentina Čilesitas Argentina San Chuanas 722 375 Atšauktas Atšauktas 791 522 Kataras N. Al-Attiyah
Toyota
791 522 Nyderlandai T. van Genugten
Iveco
791 522 Brazilija R. Varela
Can-Am
13 sausio 19 d. Argentina San Chuanas Argentina Kordoba 904 423 Australija T. Price
KTM
Argentina J. G. Ferioli
Yamaha
927 368 Kataras N. Al-Attiyah
Toyota
927 368 Rusija E. Nikolaev
Kamaz
927 368 Prancūzija P. Garrouste
Polaris
14 sausio 20 d. Argentina Kordoba Argentina Kordoba 284 119 Argentina K. Benavides
Honda
Čilė I. Casale
Yamaha
284 119 Pietų Afrikos Respublika G. de Villiers
Toyota
284 119 Nyderlandai T. van Genugten
Iveco
284 119 Argentina L. Larrauri
Can-Am
Iš viso sausio 6-20 d. Peru Lima Argentina Kordoba

Etapų rezultatai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Motociklai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Etapo įskaita Bendra įskaita
Etapas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas
1 1 Jungtinė Karalystė Sam Sunderland KTM 00:20:55 1 Jungtinė Karalystė Sam Sunderland KTM 00:20:55
2 PrancūzijaAdrien van Beveren Yamaha 00:21:28 00:33 2 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 00:21:28 00:00:33
3 Čilė Pablo Quintanilla Husqvarna 00:21:51 00:56 3 Čilė Pablo Quintanilla Husqvarna 00:21:51 00:00:56
126 Lietuva Balys Bradauskas KTM 02:41:04 02:20:09 126 Lietuva Balys Bradauskas KTM 02:41:04 02:20:09
2 1 Ispanija Joan Barreda Bort Honda 02:56:44 1 Ispanija Joan Barreda Bort Honda 03:18:36
2 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 02:59:38 02:54 2 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 03:21:06 00:02:30
3 Austrija Matthias Walkner KTM 03:01:08 04:24 3 Austrija Matthias Walkner KTM 03:23:26 00:04:50
120 Lietuva Balys Bradauskas KTM 05:52:46 02:56:02 122 Lietuva Balys Bradauskas KTM 08:33:50 05:15:14
3 1 Jungtinė Karalystė Sam Sunderland KTM 03:20:43 1 Jungtinė Karalystė Sam Sunderland KTM 06:44:23
2 Argentina Kevin Benavides Honda 03:23:46 03:03 2 Argentina Kevin Benavides Honda 06:49:01 00:04:38
3 Australija Toby Price KTM 03:24:11 03:28 3 Čilė Pablo Quintanilla Husqvarna 06:49:23 00:05:00
102 Lietuva Balys Bradauskas KTM 05:28:56 02:08:13 115 Lietuva Balys Bradauskas KTM 14:02:46 07:18:23
4 1 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 04:08:23 1 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 11:03:23
2 Prancūzija Xavier de Soultrait Yamaha 04:13:24 05:01 2 Čilė Pablo Quintanilla Husqvarna 11:05:18 00:01:55
3 Austrija Matthias Walkner KTM 04:15:33 07:10 3 Argentina Kevin Benavides Honda 11:06:38 00:03:15
96 Lietuva Balys Bradauskas KTM 07:16:14 03:07:51 108 Lietuva Balys Bradauskas KTM 21:19:00 10:15:37
5 1 Ispanija Joan Barreda Bort Honda 03:19:42 1 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 14:37:40
2 Austrija Matthias Walkner KTM 03:30:08 10:26 2 Argentina Kevin Benavides Honda 14:38:40 00:01:00
3 Argentina Kevin Benavides Honda 03:32:02 12:20 3 Austrija Matthias Walkner KTM 14:38:54 00:01:14
103 Lietuva Balys Bradauskas KTM 17:04:30 13:44:48 105 Lietuva Balys Bradauskas KTM 38:23:20 23:45:50
6 1 Prancūzija Antoine Meo KTM 01:54:10 1 Argentina Kevin Benavides Honda 16:33:20
2 Argentina Kevin Benavides Honda 01:54:40 00:30 2 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 16:35:17 00:01:57
3 Australija Toby Price KTM 01:54:40 00:30 3 Austrija Matthias Walkner KTM 16:37:10 00:03:50
101 Lietuva Balys Bradauskas KTM 03:17:34 01:23:24 103 Lietuva Balys Bradauskas KTM 43:41:04 27:07:44
7 1 Ispanija Joan Barreda Bord KTM 05:11:10 1 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 21:49:18
2 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 05:14:01 02:51 2 Argentina Kevin Benavides Honda 21:52:32 00:03:14
3 Argentina Kevin Benavides Honda 05:19:12 08:02 3 Ispanija Joan Barreda Bord KTM 21:54:03 00:04:45
98 Lietuva Balys Bradauskas KTM 10:49:14 05:38:04 93 Lietuva Balys Bradauskas KTM 54:30:18 32:41:00
8 1 Prancūzija Antoine Meo KTM 05:24:01 1 Prancūzija Adrien van Beveren Yamaha 27:22:03
2 Jungtinės Amerikos Valstijos Ricky Brabec Honda 05:25:09 01:08 2 Argentina Kevin Benavides Honda 27:22:25 00:00:22
3 Australija Toby Price KTM 05:26:46 02:45 3 Austrija Matthias Walkner KTM 27:28:37 00:06:34
93 Lietuva Balys Bradauskas KTM 08:51:31 03:27:30 91 Lietuva Balys Bradauskas KTM 63:21:49 35:59:46
10 1 Austrija Matthias Walkner KTM 04:52:26 1 Austrija Matthias Walkner KTM 32:21:03
2 Čilė Pablo Quintanilla Husqvarna 05:04:01 11:35 2 Ispanija Joan Barreda Bort Honda 33:00:45 00:39:42
3 Ispanija Gerard Farres Guell KTM 05:08:47 16:21 3 Argentina Kevin Benavides Honda 33:02:26 00:41:23
86 Lietuva Balys Bradauskas KTM 13:30:39 08:38:13 87 Lietuva Balys Bradauskas KTM 76:52:28 44:31:25
11 1 Australija Toby Price KTM 04:01:33 1 Austrija Matthias Walkner KTM 36:33:37
2 Argentina Kevin Benavides Honda 04:03:11 01:38 2 Argentina Kevin Benavides Honda 37:05:37 00:32:00
3 Prancūzija Antoine Meo KTM 04:08:04 06:31 3 Australija Toby Price KTM 37:21:54 00:39:17
77 Lietuva Balys Bradauskas KTM 08:45:38 00:44:05 82 Lietuva Balys Bradauskas KTM 88:42:52 52:09:15
13 1 Australija Toby Price KTM 04:48:33 1 Austrija Matthias Walkner KTM 41:33:42
2 Argentina Kevin Benavides Honda 04:50:36 02:03 2 Argentina Kevin Benavides Honda 41:56:13 00:22:31
3 Prancūzija Antoine Meo KTM 04:51:17 02:44 3 Australija Toby Price KTM 42:01:27 00:27:45
81 Lietuva Balys Bradauskas KTM 08:37:56 03:49:23 81 Lietuva Balys Bradauskas KTM 97:20:48 55:47:06
14 1 Argentina Kevin Benavides Honda 01:26:41 1 Austrija Matthias Walkner KTM 43:06:01
2 Australija Toby Price KTM 01:27:35 00:54 2 Argentina Kevin Benavides Honda 43:22:54 00:16:53
3 Prancūzija Antoine Meo KTM 01:29:30 02:49 3 Australija Toby Price KTM 43:29:02 00:23:01
76 Lietuva Balys Bradauskas KTM 02:02:55 00:36:14 81 Lietuva Balys Bradauskas KTM 99:29:43 56:23:42

Automobiliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Etapo įskaita Bendra įskaita
Etapas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas
1 1 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 00:21:51 1 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 00:21:51
2 Nyderlandai Bernhard ten Brinke
Prancūzija Michel Périn
Toyota 00:22:16 00:25 2 Ispanija Xavier Pons
Argentina Ruben Garcia
Toyota 00:22:16 00:00:25
3 Peru Nicolás Fuchs
Argentina Fernando Adrian Mussano
Borgward 00:22:25 00:34 3 Peru Nicolás Fuchs
Argentina Fernando Adrian Mussano
Borgward 00:22:25 00:00:34
19 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 00:25:51 04:00 19 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 00:25:51 00:04:00
40 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 00:32:04 10:13 40 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 00:32:04 00:10:13
81 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 02:02:49 01:40:58 81 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 02:02:49 01:40:58
2 1 Prancūzija Cyril Despres
Prancūzija David Castera
Peugeot 02:56:51 1 Prancūzija Cyril Despres
Prancūzija David Castera
Peugeot 03:21:18
2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 02:57:39 00:48 2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 03:21:45 00:00:27
3 Prancūzija Sebastian Loeb
Monakas Daniel Elena
Peugeot 02:59:59 03:08 3 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 03:27:02 00:05:44
19 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 03:50:31 53:40 20 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 04:22:35 01:01:17
26 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 04:21:31 01:24:40 24 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 04:47:22 01:26:04
35 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 05:14:08 02:17:17 43 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 07:01:57 03:40:39
3 1 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 03:09:08 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 06:34:58
2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 03:13:13 04:05 2 Prancūzija Cyril Despres
Prancūzija David Castera
Peugeot 06:38:09 03:11
3 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 03:15:15 06:07 3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 06:42:41 07:43
25 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 04:18:21 01:09:13 18 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 08:40:56 02:05:58
27 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 04:20:05 01:10:57 27 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 09:39:53 03:04:55
34 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 04:52:31 01:43:23 37 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 11:22:02 04:47:04
4 1 Prancūzija Sebastien Loeb
Monakas Daniel Elena
Peugeot 03:57:53 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 10:36:07
2 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 03:59:28 01:35 2 Prancūzija Sebastien Loeb
Monakas Daniel Elena
Peugeot 10:43:02 06:55
3 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 04:01:09 03:16 3 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 10:49:13 13:06
25 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 06:06:18 02:08:25 24 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 15:46:11 05:10:04
31 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 07:08:57 03:11:04 25 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 15:49:53 05:13:46
51 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 11:30:39 07:32:46 43 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 22:52:41 12:16:34
5 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 02:51:19 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 13:27:26
2 Nyderlandai Bernhard ten Brinke
Prancūzija Michel Périn
Toyota 02:56:11 04:52 2 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 13:58:42 31:16
3 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 03:04:06 12:47 3 Nyderlandai Bernhard ten Brinke
Prancūzija Michel Périn
Toyota 14:42:42 01:15:16
17 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 03:56:33 01:05:14 21 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 19:46:26 06:19:00
18 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 04:01:00 01:09:41 23 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 19:49:36 06:22:10
20 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 04:03:25 01:12:06 47 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 50:53:41 37:26:15
6 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 02:53:30 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 16:25:02
2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 02:57:36 04:06 2 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 16:52:12 27:10
3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 02:58:35 05:05 3 Nyderlandai Bernhard ten Brinke
Prancūzija Michel Périn
Toyota 17:45:43 01:20:41
14 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 03:20:01 00:26:31 20 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 23:11:19 06:46:17
17 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 03:21:43 00:28:13 21 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 23:22:24 06:57:22
28 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 03:35:58 00:42:28 44 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 54:13:42 37:48:40
7 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 04:49:26 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 21:41:38
2 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 05:01:31 12:05 2 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 22:53:07 01:11:29
3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 05:03:45 14:19 3 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 23:02:24 01:20:46
12 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 06:00:15 01:10:49 15 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 29:11:34 07:29:56
15 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 06:12:55 01:23:29 18 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 29:42:44 08:01:06
16 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 06:20:20 01:30:54 39 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 60:26:37 38:44:59
8 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 05:15:18 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 27:14:00
2 Prancūzija Cyril Despres
Prancūzija David Castera
Peugeot 05:16:07 00:49 2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 28:10:37 00:56:37
3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 05:17:30 02:12 3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 28:17:42 01:03:42
14 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 05:56:54 00:41:36 13 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 35:16:01 08:02:01
16 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 06:04:27 00:49:09 17 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 36:01:02 08:47:02
18 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 06:18:18 01:03:00 38 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 66:23:31 39:09:31
10 1 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 04:43:46 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 32:10:53
2 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 04:52:32 08:46 2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 33:01:28 00:50:35
3 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 04:56:53 13:07 3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 33:23:39 01:12:46
18 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 06:08:05 01:24:19 13 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 41:37:56 09:27:03
21 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 06:21:55 01:38:09 16 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 42:09:07 09:58:14
24 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 06:50:37 02:06:51 30 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 73:14:08 41:03:15
11 1 Nyderlandai Bernhard ten Brinke
Prancūzija Michel Périn
Toyota 04:10:54 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 36:16:27
2 Prancūzija Cyril Despres
Prancūzija David Castera
Peugeot 04:15:29 04:35 2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 37:17:12 01:00:45
3 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 04:15:34 04:40 3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 37:40:29 01:24:02
17 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 05:35:50 01:24:36 15 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 47:44:37 11:28:10
24 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 06:13:06 02:02:12 19 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 50:50:57 14:34:30
37 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 09:13:01 05:02:07 32 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 79:27:14 43:10:47
12 1 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 05:49:57 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 42:24:31
2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 05:52:00 02:03 2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 43:09:12 00:44:41
3 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 05:54:30 04:33 3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 43:30:26 01:05:55
17 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 06:54:21 01:04:24 13 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 54:38:58 12:14:27
20 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 07:25:18 01:35:21 19 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 58:22:24 15:57:53
21 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 07:31:27 04:41:30 30 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 86:52:32 44:28:01
13 1 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 05:02:22 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 47:46:30
2 Argentina Lucio Alvarez
Pietų Afrikos Respublika Robert Howie
Toyota 05:13:38 11:16 2 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 48:32:48 00:46:18
3 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 05:15:28 13:06 3 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 49:06:30 01:20:00
9 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 05:32:19 00:29:57 12 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 60:29:24 12:42:54
15 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 05:50:26 00:48:04 18 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 63:54:43 16:08:13
16 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 05:51:40 00:49:18 28 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 92:44:12 44:57:42
14 1 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 01:26:29 1 Prancūzija Carlos Sainz
Prancūzija Lucas Cruz
Peugeot 49:16:18
2 Prancūzija Stephane Peterhansel
Prancūzija Jean Paul Cottret
Peugeot 01:27:09 00:40 2 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 49:59:58 00:43:40
3 Kataras Nasser Al-Attiyah
Prancūzija Matthieu Baumel
Toyota 01:27:10 00:41 3 Pietų Afrikos Respublika Giniel de Villiers
Vokietija Dirk von Zitzewitz
Toyota 50:32:59 01:16:41
14 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 01:34:17 00:07:48 12 Lietuva Antanas Juknevičius
Lietuva Darius Vaičiulis
Toyota 62:05:36 12:49:18
17 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 01:36:12 00:09:43 18 Lietuva Vaidotas Žala
Lietuva Saulius Jurgelėnas
Toyota 65:29:00 16:12:42
27 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 01:48:51 00:22:22 30 Lietuva Benediktas Vanagas
Lenkija Sebastian Rozwadowski
Toyota 94:33:03 45:16:45

Keturračiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Etapo įskaita Bendra įskaita
Etapas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas
1 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 00:27:32 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 00:27:32
2 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 00:28:32 01:00 2 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 00:28:32 00:01:00
3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 00:30:31 02:59 3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 00:30:31 00:02:59
2 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 03:37:45 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 04:05:17
2 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 03:38:28 00:43 2 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 04:07:00 00:01:43
3 Argentina Gaston Gonzalez Yamaha 03:41:39 03:54 3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 04:17:08 00:11:51
3 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 03:58:08 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 08:03:25
2 Peru Alexis Hernandez Yamaha 04:09:03 10:55 2 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 08:29:38 00:26:13
3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 04:13:00 14:52 3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 08:30:08 00:26:43
4 1 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 04:56:34 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 13:00:42
2 Čilė Ignacio Casale Yamaha 04:57:17 00:43 2 Rusija Sergei Karjakin Yamaha 13:26:12 00:25:30
3 Peru Alexis Hernandez Yamaha 05:02:05 05:31 3 Peru Alexis Hernandez Yamaha 13:35:43 00:35:01
5 1 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 04:12:47 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 17:14:52
2 Čilė Ignacio Casale Yamaha 04:14:10 01:23 2 Peru Alexis Hernandez Yamaha 17:55:05 00:40:13
3 Peru Alexis Hernandez Yamaha 04:19:22 06:35 3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 18:13:29 00:58:37
6 1 Argentina Jeremias Gonzalez Ferioli Yamaha 02:29:06 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 19:47:09
2 Argentina Pablo Copetti Yamaha 02:30:56 01:50 2 Peru Alexis Hernandez Yamaha 20:28:39 00:41:30
3 Paragvajus Nelson Augusto Sanabria Galeano Yamaha 02:31:24 02:18 3 Argentina Pablo Copetti Yamaha 20:44:25 00:57:16
7 1 Prancūzija Axel Dutrie Yamaha 06:59:04 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 26:55:11
2 Brazilija Marcelo Medeiros Yamaha 07:03:54 04:50 2 Peru Alexis Hernandez Yamaha 27:56:20 01:01:09
3 Čilė Ignacio Casale Yamaha 07:08:02 08:58 3 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 28:23:24 01:28:13
8 1 Prancūzija Simon Vitse Yamaha 06:52:32 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 33:53:03
2 Brazilija Marcelo Medeiros Yamaha 06:55:59 03:27 2 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 35:38:23 01:45:20
3 Čilė Ignacio Casale Yamaha 06:57:52 05:20 3 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 35:42:22 01:49:19
10 1 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 06:35:26 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 40:34:52
2 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 06:37:32 02:06 2 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 42:15:55 01:41:03
3 Čilė Ignacio Casale Yamaha 06:41:49 06:23 3 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 42:17:48 01:42:56
11 1 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 05:20:45 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 46:04:20
2 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 05:35:59 15:14 2 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 47:38:33 01:34:13
3 Kazachstanas Dmitryi Shilov Yamaha 05:55:34 34:49 3 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 48:13:35 02:09:15
13 1 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 05:55:16 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 52:03:39
2 Paragvajus Nelson Augusto Sanabria Galeano Yamaha 05:58:34 03:18 2 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 53:40:55 01:37:16
3 Čilė Ignacio Casale Yamaha 05:59:19 04:03 3 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 54:08:51 02:05:12
14 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 01:43:25 1 Čilė Ignacio Casale Yamaha 53:47:04
2 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 01:45:01 01:36 2 Argentina Nicolas Cavigliasso Yamaha 55:25:56 01:38:52
3 Prancūzija Axel Dutrie Yamaha 01:45:08 01:43 3 Argentina Jeremias Gonzales Ferioli Yamaha 55:55:18 02:08:14

UTV[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Etapo įskaita Bendra įskaita
Etapas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas
1 1 Peru Anibal Aliaga Polaris 00:31:27 1 Peru Anibal Aliaga Polaris 00:31:27
2 Ispanija Jose Luis Pena Campo Polaris 34:28 03:01 2 Ispanija Jose Luis Pena Campo Polaris 00:34:28 00:03:01
3 Prancūzija Claude Fournier Polaris 00:34:50 03:23 3 Prancūzija Claude Fournier Polaris 00:34:50 00:03:23
2 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 04:18:44 1 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 05:17:45
2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 05:29:53 12:08 2 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 04:27:43 08:59
3 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 04:40:41 21:57 3 Peru Anibal Aliaga Polaris 05:42:50 25:05
3 1 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 04:30:36 1 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 09:48:21
2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 04:47:49 17:13 2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 10:34:06 45:45
3 Prancūzija Claude Fournier Polaris 05:12:48 42:12 3 Peru Anibal Aliaga Polaris 11:39:49 01:51:28
4 1 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 05:43:45 1 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 16:17:51
2 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 06:09:18 25:33 2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 18:01:44 01:43:53
3 Argentina Leo Larrauri Can-Am 06:58:23 01:14:38 3 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 18:14:13 01:56:22
5 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 03:42:42 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 21:56:55
2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 03:58:19 15:37 2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 22:00:00 00:03:08
3 Ispanija Jose Carlos Pena Campo Polaris 04:20:37 37:55 3 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 23:23:37 01:26:42
6 1 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 03:44:18 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 25:43:42
2 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 03:46:47 02:29 2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 26:15:49 00:32:07
3 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 04:15:46 31:28 3 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 27:07:55 01:24:13
7 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 06:49:31 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 32:54:13
2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 07:21:03 31:32 2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 34:00:49 01:15:36
3 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 07:45:00 55:29 3 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 34:28:58 01:43:45
8 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 07:30:18 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 40:15:31
2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 07:49:13 18:55 2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 41:50:02 01:34:31
3 Argentina Leo Larrauri Can-Am 08:18:27 48:09 3 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 42:47:58 02:32:27
10 1 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 06:37:07 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 48:36:53
2 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 07:46:37 01:09:30 2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 49:25:05 00:48:12
3 Ispanija Jose Luis Pena Campo Polaris 08:09:07 01:32:00 3 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 49:36:39 00:59:46
11 1 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 06:02:44 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 54:43:16
2 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 06:06:23 00:03:39 2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 55:27:49 00:44:33
3 Argentina Leo Larrauri Can-Am 06:13:54 00:11:10 3 Peru Juan Carlos Uribe Ramos Can-Am 56:37:14 01:53:58
12 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 09:27:12 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 64:10:28
2 Prancūzija Claude Fournier Polaris 09:38:54 00:11:42 2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 65:13:55 01:03:27
3 Ispanija Jose Luis Pena Campo Polaris 09:45:27 00:18:15 3 Ispanija Jose Luis Pena Campo Polaris 73:15:08 09:04:40
13 1 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 06:29:40 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 70:50:07
2 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 06:39:39 00:09:59 2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 71:43:35 00:53:28
3 Prancūzija Claude Fournier Polaris 07:33:17 01:03:37 3 Prancūzija Claude Fournier Polaris 80:52:19 10:02:12
14 1 Argentina Leo Larrauri Can-Am 01:45:55 1 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 72:44:06
2 Brazilija Reinaldo Varela Can-Am 01:53:59 00:08:04 2 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 73:41:43 00:57:37
3 Prancūzija Patrice Garrouste Polaris 01:58:08 00:12:13 3 Prancūzija Claude Fournier Polaris 82:53:31 10:09:25

Sunkvežimiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Etapo įskaita Bendra įskaita
Etapas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas Vieta Dalyvis Gamykla Laikas Atsilikimas
1 1 Čekija Aleš Loprais
Čekija Lukáš Janda
Ispanija Ferran Marco Alcayna
Tatra 00:25:15 1 Čekija Aleš Loprais
Čekija Lukáš Janda
Ispanija Ferran Marco Alcayna
Tatra 00:25:15
2 Nyderlandai Martin van den Brink
Nyderlandai Wouter Rosegaar
Čekija Daniel Kozlowsky
Renault 00:25:37 00:22 2 Nyderlandai Martin van den Brink
Nyderlandai Wouter Rosegaar
Čekija Daniel Kozlowsky
Renault 00:25:37 00:00:22
3 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 00:25:44 00:29 3 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 00:25:44 00:00:29
2 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 03:24:23 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 03:50:07
2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 03:27:48 03:25 2 Čekija Aleš Loprais
Čekija Lukáš Janda
Ispanija Ferran Marco Alcayna
Tatra 03:55:45 00:05:38
3 Čekija Aleš Loprais
Čekija Lukáš Janda
Ispanija Ferran Marco Alcayna
Tatra 03:30:30 06:07 3 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 03:59:40 00:09:33
3 1 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 03:56:37 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 07:47:19
2 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 03:57:12 00:35 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 07:56:17 08:58
3 Rusija Airat Mardeev
Rusija Aydar Belyav
Rusija Dmitriy Svistunov
Kamaz 04:00:46 04:09 3 Baltarusija Aleksei Vishnevski
Baltarusija Maksim Novikov
Baltarusija Andrei Neviarovich
MAZ 08:39:53 52:34
4 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 04:35:08 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 12:22:27
2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 05:03:05 27:57 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 12:59:22 36:55
3 Čekija Martin Kolomy
Čekija Jiri Stross
Čekija Rostislav Plny
Tatra 05:13:57 38:49 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 14:44:50 02:22:23
5 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 03:37:12 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 15:59:39
2 Rusija Dmitri Sotnikov
Rusija Ruslan Akhamdeev
Rusija Ilnur Mustafin
Kamaz 03:40:35 03:23 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 16:57:44 58:05
3 Rusija Airat Mardeev
Rusija Aydar Belyav
Rusija Dmitri Svistunov
Kamaz 03:40:39 03:27 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 18:28:25 02:28:46
6 1 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 03:22:23 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 19:27:27
2 Čekija Martin Kolomy
Čekija Jiri Stross
Čekija Rostival Plny
Tatra 03:25:09 02:46 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 20:20:07 52:40
3 Nyderlandai Ton van Genugten
Nyderlandai Bernard der Kinderen
Belgija Peter Willemsen
Iveco 03:25:21 02:58 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 21:52:09 02:24:42
7 1 Nyderlandai Ton van Genugten
Nyderlandai Bernard der Kinderen
Belgija Peter Willemsen
Iveco 04:10:40 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 23:43:01
2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 04:12:41 02:01 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 24:32:48 49:47
3 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 04:15:34 04:54 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 26:32:09 02:49:08
8 1 Rusija Dmitri Sotnikov
Rusija Ruslan Akhamdeev
Rusija Ilnur Mustafin
Kamaz 04:23:32 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 28:15:06
2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 04:28:43 05:11 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 09:01:31 46:25
3 Rusija Airat Mardeev
Rusija Aydar Belyav
Rusija Dmitri Svistunov
Kamaz 04:30:00 06:28 3 Čekija Martin Macek
Čekija Frantisek Tomasek
Čekija Michal Mrkva
LIAZ 31:44:31 03:29:25
10 1 Nyderlandai Ton van Genugten
Nyderlandai Bernard der Kinderen
Belgija Peter Willemsen
Iveco 05:31:49 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 34:09:09
2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 05:32:22 00:33 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 34:33:53 24:44
3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 05:42:58 11:09 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 37:57:39 03:48:30
11 1 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 05:14:10 1 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 40:04:27
2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 05:15:34 01:24 2 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 40:05:34 01:07
3 Rusija Dmitri Sotnikov
Rusija Ruslan Akhamdeev
Rusija Ilnur Mustafin
Kamaz 05:43:01 28:51 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 43:11:49 03:07:22
12 1 Nyderlandai Ton van Genugten
Nyderlandai Bernard der Kinderen
Belgija Peter Willemsen
Iveco 07:02:36 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 47:14:31
2 Čekija Martin Kolomy
Čekija Jiri Stross
Čekija Rostival Plny
Tatra 07:06:47 04:11 2 Argentina Federico Villagra
Argentina Ricardo Adrian Torlaschi
Argentina Adrian Arturo Yacopini
Iveco 47:14:32 00:01
3 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 07:08:57 06:21 3 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 50:40:45 03:26:14
13 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 05:59:02 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 53:13:33
2 Rusija Airat Mardeev
Rusija Aydar Belyav
Rusija Dmitri Svistunov
Kamaz 05:59:52 00:50 2 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 57:07:32 03:53:59
3 Čekija Martin Kolomy
Čekija Jiri Stross
Čekija Rostival Plny
Tatra 06:05:08 06:06 3 Rusija Airat Mardeev
Rusija Aydar Belyav
Rusija Dmitri Svistunov
Kamaz 58:34:38 05:21:05
14 1 Nyderlandai Ton van Genugten
Nyderlandai Bernard der Kinderen
Belgija Peter Willemsen
Iveco 01:39:47 1 Rusija Eduard Nikolaev
Rusija Jevgeni Jakovlev
Rusija Vladimir Rybakov
Kamaz 54:57:37
2 Čekija Martin Macek
Čekija Frantisek Tomasek
Čekija Michal Mrkva
LIAZ 01:39:58 00:11 2 Baltarusija Sergei Viazovich
Baltarusija Pavel Haranin
Baltarusija Andrei Zhyhulin
MAZ 58:54:54 03:57:17
3 Rusija Dmitri Sotnikov
Rusija Ruslan Akhamdeev
Rusija Ilnur Mustafin
Kamaz 01:43:22 03:35 3 Rusija Airat Mardeev
Rusija Aydar Belyav
Rusija Dmitri Svistunov
Kamaz 60:20:11 05:22:34

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]