Pereiti prie turinio

2017 m. Girabola

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Angola 2017 m. Girabola
← 2016
2018 →

2017 m. Girabola – Angolos aukščiausioji futbolo lyga. Sezonas prasidėjo 2017 m. vasario 10 d., baigėsi 2017 m. lapkričio 5 d.

  • Girabola – pirmos pakopos, elito divizionas, aukščiausioji futbolo lyga.
  • 2017 m. dalyvavo 16 komandų.
  • CD Primeiro de Agosto iškovojo čempionų titulą.

Galutinė lentelė

[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
V. Klubas Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - Taškai Pastabos
1.CD Primeiro de Agosto301983441465Čempionai
2.Atlético Petróleos Luanda302028462062
3.GD Sagrada Esperança301587342353
4.Kabuscorp SCP3013116402950
5.GD Interclube3012126341948
6.CRD Libolo301398412348
7.CR Caála3012513242741
8.CD Huíla3011811232841
9.Progresso Sambizanga3011811343041
10.Primeiro de Maio3012414414940
11.Bravos do Maquis308913192633
12.Progresso da Lunda Sul308814283932 Pašalinti
13.Académica Petróleos do Lobito308616395230
14.JGM ASC Huambo308616265530
15.Atlético Sport Aviação306816203726Mažėjimas Iškrito
16.Santa Rita de Cássia FC304818244620Mažėjimas Iškrito

Šaltinis: soccerway.[1] ir Girabola oficiali svetainė.[2]

  • 2017 Taça de Angola buvo 36-asis kasmetinis turnyras.[3][4]
  • Atlético Petróleos Luanda finale nugalėjo varžovus rezultatu 2-1 ir iškovojo trofėjų.
  • Tai buvo 12-asis klubo titulas.

Finalo rungtynės

[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2017 m. lapkričio 31 d. (2017-11-31)
16:00
FINALAS
Atlético Petróleos Luanda 2–1 1º de Agosto Estádio 11 de Novembro, Luanda
Žiūrovų: 30 000
Teisėjas: João Goma
Job Scored after 40 minutes 40'
Azulão Scored after 56 minutes 56'
(Ataskaita) Scored after 57 minutes 57' Diogo
Petro
D'Agosto

2017 m. Angolos futbolo taurės nugalėtojai


Atlético Petróleos Luanda
12-asis titulas

Sudėtis: Abdul, Ary, Azulão, Balacai, Bebo, Carlinhos, Dennis, Diney, Diógenes, Élio, Eliseu, Gerson, Herenilson, Job, Lamá, Mabiná, Maludi, Manguxi, Mateus, Mira, Nandinho, Pedro, Tony, Wilson
Vyr. treneris: Beto Bianchi

  1. ↑ Soccerway: 2017 m. Girabola sezonas
  2. ↑ girabola.com svetainė
  3. ↑ „Futebol/Taça de Angola: Detentor do troféu isento dos 16/Avos de final“ (portugalų). ANGOP.com. 2017-06-14. Suarchyvuotas originalas 2019-01-05. Nuoroda tikrinta 2017-06-14.
  4. ↑ „Angola 2017“. rsssf.com. Nuoroda tikrinta 2017-06-19.