Žiurkininkės

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Žiurkininkės (rus. kрысятницы), kai kurių autorių teigimu, - Rusijoje egzistuojanti satanistinės pakraipos lesbietiška sekta, garbinanti moterų pramotę Lilitą. Ją, pasak judėjų tradicijos, Dievas sutvėręs pirma Ievos.

Sekta, esą, buvo įkurta Maskvoje apie 1950 m. Naujas nares ji pritraukia seksualiniais ryšiais, tarpusavio pagalba. Siekdama išlaikyti nares sektos viduje, naudoja šantažą. Tiki apokalipse bei tuo, kad žmonėms išsigelbėti padės žiurkės. Praktikuoja dirbtinį apvaisinimą.

Sektai vadovaujanti „Žiurkių Karalienė“. Teigiama, kad dabartinė „Žiurkių Karalienė“ yra pirmosios „Žiurkių karalienės“ įvaikinta ir išauginta moteris, vardu Lolita. Manoma, kad dabar sekta gali turėti 300 ar daugiau narių, daugumą – Maskvoje. Dėl satanistinių ritualų (pvz., kruvinos kačių aukos) bei tikėjimo greita apokalipse, sekta laikoma potencialiai žudikiška. Tačiau patikimų duomenų nėra.

Vienintelis žinomas šaltinis, kuriame paminėta sekta, yra „Nusikaltimų ir katastrofų enciklopedija“ [1] - leidinys apie Nostradamo pranašystes, astrologiją, satanizmą ir šamanizmą. Juo remiasi kiti rusiški šaltiniai, jų tarpe ir oficialus Stačiatikių bažnyčios žinynas[2].

Lietuvoje[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

K. Karnickaitė „Delfi gatvės" straipsnyje apie sektas teigia, kad žiurkininkės, esą, veikia ir Lietuvoje[3], tačiau nenurodo šaltinio, kuriuo remiasi.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]