Šiaulių arena

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Šiaulių arena
SiauliuArena.jpg
Vieta Jono Jablonskio g. 16, LT-78162 Šiauliai
Pradėtas statyti 2006
Atidarytas 2007 m. liepos 25 d.
Operatorius VšĮ „Pramogų sala“
Statybos kaina 75,5 mln. LTL
Architektas Eugenijus Miliūnas
Talpa 5 700 (Krepšinis)
7 400 Koncertai
Nuomininkai BC Šiauliai

Šiaulių arena – universalus sporto, kultūros ir kitų masinių bei kamerinių renginių daugiafunkcis kompleksas Šiauliuose, J. Jablonskio g. Dainų parke, atidarytas 2007 m. liepos 25 d. Arena yra namų aikštė „Šiaulių“ krepšinio klubui.

Pastatas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šiaulių arena yra 100 m skersmens statinys, kurio keturi aukštai iš penkių padengti saulėje žėrinčiu holografiniu stiklu. Arenoje yra 5 700 sėdimų vietų varžybų ir apie 7 400 vietų koncertų metu. Areną pastatė Panevėžio statybos trestas, statybos truko per 1,5 metų. Šiaulių sporto arenos pastatymas kainavo 75,5 mln. litų.

Arena pagal architektūrinį sprendimą ir funkcionalumą pritaikyta dar ir uždarų patalpų bei kitoms sporto varžyboms, joje gali būti žaidžiamas krepšinis, tinklinis, rankinis, boksas, tenisas, futbolas, esant būtinybei ir ledo ritulys. Arena atitinka tarptautinio ir nacionalinio lygio saugumo bei kitus reikalavimus, kuriuos yra nustatę tarptautinės uždarų patalpų sporto rūšių federacijos ir lygos. Arenoje įrengta atskira treniruočių salė ir treniruoklių salė. Arenos lankytojams sudarytos sąlygos vienu metu statyti 600 automobilių.

Paslaugos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Arenoje įsikūrė sporto mokyklos, klubai, sveikatingumo ir grožio centras, treniruoklių, aerobikos, fitneso klubai, sporto medicinos kabinetas, kavinės, barai, restoranas, suvenyrų parduotuvė, sporto muziejus.

VIP ložės yra kaip atskiras savarankiškas objektas, turintis specifinį panaudojimą ir atskirą verslo filosofiją, kur jos nuomotojas – naudotojas tuo pat metu yra ilgalaikis investuotojas – partneris. VIP ložė – tai tribūnose įrengta uždara patalpa su balkonu, iš kurios atsiveria geriausias vaizdas į areną. Kiekvienoje ložėje yra VIP standartus atitinkanti įranga, atskiras WC, TV, interneto ir telefono ryšys, užtikrinamas ypač aukšto lygio aptarnavimas. Kiekvienas ložės nuomotojas įgyja teisę ja naudotis ir ne renginių metu verslo susitikimams, prezentacijoms, darbuotojų susirinkimams, o taip pat gauna reklaminį plotą virš ložės.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]