Pereiti prie turinio

Šablonas:Non-free character

Šablonas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Autorinės teisės saugomos

Šis paveikslėlis yra animacinio filmo, laidos, komikso ar žaidimo veikėjo atvaizdas. Jo autorinės teisės tikriausiai priklauso jo autoriui / leidėjui arba aktoriui, įgarsinusiam / suvaidinusiam šį veikėją. Tikima, kad žemos raiškos paveikslėlis naudojamas šiomis sąlygomis:

  • išimtinai iliustruoti tik aprašomą veikėją arba veikėjų grupę,
  • saugomas kaip sąžiningo naudojimo paveikslėlis pagal LRS autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 22 ir 24 straipsnį. Bet koks kitas panaudojimas šio paveikslėlio, Vikipedijoje ar kitur, būtų laikomas autorinių teisių pažeidimu. Išsamesnės informacijos ieškokite straipsnyje Fair_use.

'Failų įkėlėjams': prašom pridėti įkeliamo failo sąžiningo naudojimo paaiškinimą ir pagrindimą kiekvienu naudojimo atveju, kaip aprašyta MediaWiki:Uploadtext, taip pat neužmirštant nurodyti paveikslėlio 'šaltinį' ir autorinių teisių informaciją. Prašome pridėti prie savo sąžiningo naudojimo pagrindimo šio naudoto leidinio (knygos ir pan.) detales (leidyklą, ir leidinio išleidimo metus) ir taip pat bet kokiu atveju įrašykite dailininko vardą ir pavardę jeigu šis dailininkas ar viršelio autorius yra paviešintas knygoje.