Wild Orchid

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wild Orchid

Renee Sands, Stefanie Ridel, Stacy Ferguson
Biografija
Kilmė Jungtinės Amerikos Valstijos,
Žanrai Hiphopas, R&B, Soul
Aktyvumo metai 1991 m. — 2004 m.
Įrašų kompanija Sony/RCA/Yellow Brick
Susijusi veikla Eden's Crush
Buvę nariai
Stacy Ferguson (1991—2001)
Renee Sands (1991- 2004)
Stefanie Ridel (1991 - 2004)
Micki Duran (1991-1995)
Heather Holyoak (1991)


Wild Orchid buvo Jungtinių Amerikos Valstijų pop grupė susikūrusi 1991 m., ir kurios narės buvo Fergie, Renee Sands, Stefanie Ridel, Micki Duran, ir Heather Holyoak.[1]

Istorija[taisyti | redaguoti kodą]

Wild Orchid susikūrė tada, kai dar grupės narė dar buvo paauglės. Dainų autorius Bobby Sandstrom padėjo grupei parašyti ir įrašyti demo dainas. Jos pirmiausiai pasirašė kontraktą su kompanija Sony Publishing, o 1994 m. grupė pasirašė kontraktą su įrašų kompanija RCA Records. [2] Pirmasis grupės pavadinimas buvo NRG, tačiau dėl teisinių problemų pavadinimą pakeitė. Pradinėje grupės sudėtyje buvo dainininkė Heather Holyoak, kuri paskui paliko grupę dėl koledže ir ją pakeitė Micki Duran. Micki paskui paliko grupę dėl aktorės karjeros.

1996 m. grupė išleido pirmąjį singlą pavadinimu "At Night I Pray", dainos vaizdo klipo režisierius buvo Marcus Nispel, ir vaizdo klipas dažnai buvo transliuojamas per MTV ir VH-1. 1997 m. grupė išleido savo debiutinį albumą, pavadinimu Wild Orchid. Albumas buvo parduotas daugiau nei vieno milijono tiražu pasauliniu mastu. O iš albumo buvo išleisti singlai "Talk to Me" (kuris buvo panaudotas filme Skuba tik kvailiai), "At Night I Pray", ir "Supernatural." Albumas buvo nominuotas Billboard Apdovanojimuose už "Talk to Me," ir apdovanojimuose Lady Of Soul/Soul Train Award ir Amerikos Muzikos Apdovanojimuose kaip Mėgstamiausias Naujas R&B/Soul Atlikėjas.

1997 m. pabaigoje grupė pradėjo koncertinį turą su 98 Degrees ir 'NSYNC, bei išleido antrąjį studijinį albumą Oxygen kuriame buvo singlas "Be Mine."[3]

1999 m. atliko dainas "Declaration" ir "Come As You Are" TV seriale Beverly Hills, 90210 (serija pavadinimu Beheading St. Valentine).

Wild Orchid taip pat vedė Fox Family kanalo šeštadienio ryto laidą Great Pretenders. Vėliau jos pradėjo koncertuoti su Cher ir Cyndi Lauper.

2001 m. jos išleido singlą Stuttering (Don't Say). Tais pačiais metais grupė parašė dainą kitai merginų grupei Eden's Crush , daina vadinosi "What's Good 4 The Goose". Stuttering (Don't Say) buvo paskutinis grupės singlas, kuriame buvo Stacy Ferguson vokalai. 2003 m. Stacy pasivadinusi Fergie prisidėjo prie hiphopo grupės Black Eyed Peas.

2003 m. Wild Orchid sudarė tik Renee ir Stefanie. Jų ketvirtasis albumas Hypnotic tačiau jis patyrė komercinę nesėkmę. 2004 m. įrašų kompanija atsisakė bendradarbiauti su grupe, kadangi grupė per tiek metų taip ir netapo populiari, ir buvo nuostolinga, grupė oficialiai išsiskyrė.

Po išsiskyrimo[taisyti | redaguoti kodą]

2006 m. rugsėjo 26 d. Sony BMG išleido albumą "Talk To Me: Hits, Rarities & Gems", kuriame buvo visi Wild Orchid singlai.

2006 m. Fergie atskleidė, jog paliko grupę dėl grupės įvaizdžio ir narkotikų priklausomybės. Tačiau, viename iš Wild Orchid koncertų ji susitiko pirmą kartą will.i.am.[4]

Renee dabar įgasina dainuojančią Princess Fiona iš filmo Šrekas.

Stefanie susikoncentravo ties dainų rašymo ir prodiusavimo. Ji parašė bei prodiusavo visas grupės Slumber Party Girls debiutinio albumo Dance Revolution dainas. Taip pat atlikėjos Joanna debiutinį albumą, bei parašė dvi dainas Fergie debiutiname albume The Dutchess. Stefanie taip pat įkūrė organizaciją Talent Bootcamp; kuri moka naujus muzikos talentus. Ji taip pat rašo dainas Prima J, Girlicious ir the Pussycat Dolls. Ji parašė kelias dainas Bratz filmui, bei įgarsino veikėjos Yasmin vokalus.

Diskografija[taisyti | redaguoti kodą]

Studijiniai albumai[taisyti | redaguoti kodą]

Kompiliaciniai albumai[taisyti | redaguoti kodą]

Singlai[taisyti | redaguoti kodą]

Metai Pavadinimas Albumas Hot 100 Sales Top 40 R&B Kanada
1996 "At Night I Pray" Wild Orchid 63 - 29 67 29
1997 "Talk to Me" Wild Orchid 48 10 31 85 38
1997 "Supernatural" Wild Orchid 70 - - - -
1998 "Be Mine" Oxygen 103 - - - -
2001 "Stuttering (Don't Say)" Fire - - 33 - -

Vaizdo klipai[taisyti | redaguoti kodą]

  • "At Night I Pray" (Režisieriaus versija)
  • "At Night I Pray" (Oficiali versija)
  • "Talk To Me"
  • "Talk To Me" (Ilgesnė versija)
  • "Supernatural" (Be repo versija)
  • "Supernatural" (Oficiali versija)
  • "Merry Kris - Mix"
  • "My Tambourine"
  • "Be Mine"

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]

Šaltiniai[taisyti | redaguoti kodą]