Vikipedija:Savaitės iniciatyva

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Savaitės iniciatyva   Savaitės tobulinimas  


Savaitės iniciatyva

Kiekvieną savaitę ar kiek rečiau yra pasirenkama viena svarbi tema, kuriai siūloma skirti papildomą dėmesį kuriant ir tobulinant straipsnius – skelbiama savaitės iniciatyva. Idealūs kandidatai savaitės iniciatyvai – temos, įdomios daugeliui Vikipedijos dalyvių, ne pernelyg siauros specifikos, kad prie jų galėtų prisidėti kuo daugiau vartotojų. Gera mintis yra savaitės iniciatyvą sieti su kokiom nors žymiom tos savaitės datom.

Jei norite prisidėti prie savaitės iniciatyvos, peržiūrėkite šiame puslapyje, kokie papildymai ir nauji straipsniai reikalingi, jei manote, kad reikia padaryti daugiau – įrašykite arba tiesiog imkitės darbo. :)

Idėjas kitų savaičių iniciatyvoms galite įrašyti, taip pat palaikyti kurį nors esamą pasiūlymą šiame puslapyje.

Maloniai kviečiame prisidėti ir savo atliktą darbą įrašyti į rezultatų lentelę. Gal šią savaitę tapsite iniciatyvos žymūnu? O gal net užsidirbsite ordiną?

Maldos namai/Šventyklos[taisyti | redaguoti kodą]

Aprašyta labai mažai senovinių šventyklų, pav: Egipto šventykla (en:Egyptian temple), Graikų šventykla (en:Ancient Greek temple), Romėnų šventykla (en:Roman temple) ir iki šiol naudojamų maldos namų ir šventyklų.

Seniausių šventyklų sąrašas: en:List of oldest church buildings.

Seniausios mečetės: en:List of the oldest mosques in the world.

Nepamirškime ir Lietuvos: Maldos namai Lietuvoje.

Svarbiausios šalių šventyklos yra nurodytos įvairiuose straipsniuose, pav. UNESCO pasaulio paveldo sąraše, įvairių šalių kultūros/istorijos/paveldo paminklų sąrašuose, pav. JAV: en:National Historic Landmark, Lenkija: Lenkijos istorijos paminklai, Prancūzija: fr:Monument historique (France).

Daug idėjų straipsniams galima pasisemti iš en:Category:Religious buildings.

Redaguoti sąrašą

Eiga[taisyti | redaguoti kodą]

Dėl statistikos, prašome prisidėjusius naudotojus įrašyti savo indėlį šioje lentelėje. Jei nežinote, kaip tai padaryti, galite kreiptis į savaitės iniciatyvos koordinatorių Ta-Ntalas.

Jau prisidėję naudotojai Naujai sukurti straipsniai Išplėsti arba sutvarkyti straipsniai Naujų straipsnių skaičius Išplėstų arba sutvarkytų straipsnių skaičius
Hugo.arg (aptarimas) Bagrato katedra
Šat Gombudžo mečetė
Preah Vihėjos šventykla
- 3 -
KasiaK (aptarimas) Kšešuvo cistersų abatija - 1 -
Petriukas (aptarimas) Klaipėdos naujoji apaštalų bažnyčia - 1 -

Kita savaitės iniciatyva[taisyti | redaguoti kodą]

Ankstesnės iniciatyvos[taisyti | redaguoti kodą]

Pranešimo tinklapio viršuje keitimas[taisyti | redaguoti kodą]