The Paradiso Girls

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
The Paradiso Girls
Kilmė Los Andželas (Kalifornija), Flag of the United States.svg JAV
Žanrai Pop
R&B
Šokių muzika
Kūrinių kalbos anglų
Veikla Muzikos grupė
Aktyvumo metai 20072010
Įrašų kompanija Will.i.am music group/Interscope Records.[1]
Susijusi veikla Pussycat Dolls, Girlicious, Robin Antin
Svetainė Paradisogirls.com
Nariai
Aria Crescendo (2007 -2010)
Lauren Bennett (2007 - 2010)
Kelly Beckett (2007 - 2010)
Shar Mae Amor (2007 - 2010)
Chelsea Korka (2008 - 2010)

The Paradiso Girls – Jungtinių Amerikos Valstijų merginų muzikos grupė iš, kurią sukūrė Robin Antin 2007 metais[2]. Robin turėjo viziją padaryti Pussycat Dolls grupės prototipą Europos rinkai. Grupė jau įrašinėja albumą nuo 2007 m., kada pradėjo rodyti šou The Pussycat Dolls Present. The Paradiso Girls studijinis albumas pavadinimu Crazy Horse turėtų išeiti 2010 m. spalį.

Grupės istorija[taisyti | redaguoti kodą]

Po susitikimo su jogos mokytoja Aria Jimmy Iovine Interscope Records savininkas, nusprendė įkurti naują merginų grupę. Kartu su Robin Antin, Martin Kierszenbaum ir Will.i.am[3], jie iš 500 merginų Londone išrinko X-Factor konkursantę Lauren Bennett[4], Shar Mae Amor [5] ir Kelly Beckett dar žinomai kaip DJ Cherry.[6][7]. Pirmausiai will.i.am sukūrė „I Got It from My Mama“ remiksą, kuriame panaudota Daft Punk dainos „Around the World“ elementai. Daft Punk neleido will.i.am naudoti jų dainos will singlo remikse. Tačiau buvo sukūrtas vaizdo klipas remikso su The Paradiso Girls.[8] Po aštuonių mėnesių Chelsea Korka įstojo į grupę. [6][9]. Ir Chelsea Korka savo MySpace puslapyje 2007 m. pranešė jog grupė The Paradiso Girls susikūrė.

2008 m. jų daina „Wow“ buvo panaudota Coca Cola reklamai. Chelsea Korka savo MySpace puslapyje 2007 m. pranešė jog grupė The Paradiso Girls susikūrė. Grupė, bei jų įrašų kompanija Interscope Records pranešė, jog pirmasis singlas bus „Patron Tequila“ įrašytas kartu su Lil' Jon.[10] Ši daina buvo pirmiausiai paskirta kitai Intersope kompanijos atlikėjai Keri Hilson pavadinimu „Hey Girl“. Joje be Lil' Jon vokalų buvo galima girdėti ir T-Pain vokalų.[11]

Reperė Eve atsirado „Patron Tequila“ vaizdo klipe ir jos vokalai panaudoti singlo remikse. Vaizdo klipas buvo nutekintas į internetą birželio 5 d.[12], o oficialiai klipas debiutavo birželio 15 per iTunes ir Yahoo [13]. Antrasis singlas, pasak narės Aria, yra Will.I.Am prodiusuota daina „What I Like“, kuri pasak šaltinių bus išleista liepos ar rugpjūčio mėnesį. 2009 m. gegužės 1 d. pasirodė Space Cowboy dainos „Falling Down“ vaizdo klipas, kuriame galima girdėti Chelsea Korka vokalus, ir klipe yra visos grupės narės.

Grupė pirmiausiai reklamuoja pagrindinį singlą iš albumo Patron Tequila. Grupė jau apsilankė daug klubų bei koncertuose ir reklamuoja su kitomis dainomis Unpredictable ir Who’s My Bitch. Jų pirmasis apsirodymas buvo Denveryje. O pirmas televizinis pasirodymas buvo NowNext Apdovanojimuose kartu su Eve atliekant šią dainą.[14][15] Paradiso Girls bus atidarymo grupė atlikėjo Shwayze koncertiniame ture.[16]

Antruoju singlu buvo paskelbtas „Who’s My Bitch“. Vaizdo klipas šiai dainai buvo nufilmuotas 2010 m. balandžio 7 d. Klipo premjera įvyks 2010 m. birželio 5 d. myspace.com svetainėje.

Narės[taisyti | redaguoti kodą]

  • Chelsea Korka

Buvusi grožio konkursų narė. Ji dalyvavo realybės šou Pussycat Dolls Present: The Search for the Next Doll. Chelsea Robin pakvietė 2007 metais. Chealsea yra 20 metų ir yra iš Floridos, bei ji yra Vengrų kilmės. Reprezentuoja Jungtines Amerikos Valstijas

  • Aria Cresendo

Ariai yra 25 metai. Ji gimė Rumunijoje, tačiau užaugo Prancūzijoje. [17]Jos vokalus galima girdėti JAV dainininkės Valeria single, „Girl I Told Ya“. Taip pat ji buvo šokėja kabaretuose Crazy Horse, kurie yra Las Vegase ir Paryžiuje. Taip pat buvo jogos trenerė ir yra išleidusi knygą apie jogą „LE YOGA DE MA VIE“ (Joga mano gyvenimas).[18] Ji pirmoji tapo grupės nare. Reprezentuoja Prancūzija.

  • Lauren Bennett

Loren yra 18 metų, ir jinai kilusi iš Londono. Buvo dalyvė TV realybės šou X Factor 2006 metais kaip duetas. Reprezentuoja Jungtinę Karalystę.

  • Shar Head

26 metų. Ji yra iš Anglijos, vienintelė iš grupės ištekėjusi. Jos vyras vardu James, be to ji turi dukterį. Ji grupės reperė, bei pritariamieji vokalai. Reprezentuoja Filipinus.

  • Kelly Beckett

26 metų iš Jungtinės Karalystės. Grupės DJ bei pritariamieji vokalai. Reprezentuoja Barbadosą.

Diskografija[taisyti | redaguoti kodą]

Albumai[taisyti | redaguoti kodą]

Metai Pavadinimas Topų pozicija Pardavimai ir atestacijos
2010 Crazy Horse -
  • Pasaulinis pardavimas:

Singlai[taisyti | redaguoti kodą]

Metai Singlas Topų pozicija Albumas
JAV JAV Dance
2009 Patron Tequila(kartu su Lil Jon & Eve) - 6 Crazy Horse
2010 Who's My Bitch TBR TBR

Kiti singlai[taisyti | redaguoti kodą]

Metai Singlas Topų pozicija Albumas
JAV
KAN
VOK
ŠVEI
JK
2009 Falling Down (Space Cowboy kartu su Chelsea Korka) [19] 63 27 Digital Rock Star
I Came 2 Party (Space Cowboy kartu su Paradiso Girls) [20] 32
Get U Home (Shwayze kartu su Paradiso Girls) Let It Beat

Vaizdo klipai[taisyti | redaguoti kodą]

Year Daina Režisierius
2009 Patron Tequila Ray Kelly
Falling Down (Space Cowboy kartu su Chelsea Korka) The Party Rock Crew
2010 Who’s My Bitch Chris Sims

Šaltiniai[taisyti | redaguoti kodą]

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]