Innosense

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
innosense
Dar žinoma PCD, The Dolls
Kilmė Orlandas, Florida, Flag of the United States.svg JAV
Žanrai Pop
R&B
Šokių muzika
Kūrinių kalbos anglų
Veikla Muzikos grupė
Aktyvumo metai 19972003
Įrašų kompanija Sony Music(1997)
RCA/Jive (1998-2003)
Svetainė innosenseMusic.com
Nariai
Nikki DeLoach
Danay Ferrer
Mandy Ashford
Veronica Finn
Jenny Morris
Buvę nariai
Amanda Latona
Britney Spears

innosense buvo Pop/R&B merginų muzikos grupė iš Jungtinių Amerikos Valstijų. 2000 metais grupė išleido debiutinį albumą So Together, tačiau albumas nepasiekė komercinės sėkmės. 2003 metais grupė iširo.

Istorija[taisyti | redaguoti kodą]

Grupės vadovai ir vadybininkai buvo Lou Pearlman ir Lynn Harless.[1] Pirmoji grupės sudėtis buvo Danay Ferrer, Mandy Ashford, Nikki DeLoach, Amanda Latona, ir Britney Spears. Šios merginos subūrė grupę 1997 metais, kad sukurtų merginų grupę, kuri būtų kaip NSYNC ir Backstreet Boys. Tačiau, jau po metų Spears nusprendė tapti solo dainininke ir buvo pakeista Veronica Finn. Vėliau, Latona irgi išėjo ir ją pakeitė Jenny Morris. 1999 m. Innosense pasirodė paauglių filme Longshot.[2][3][4] Prieš paliekant Amanda Marie Latonai innosense, grupė su ja išleido singlą pavadinimu "Wherever You Are". Šiai dainai jos sukūrė vaizdo klipą. Singlas buvo išleistas tik Vokietijoje

Grupės pavadinimą pasiūlė Pearlman ir Harless.[5] Kai Spears išpopuliarėjo, grupė tapo jos koncertinių turų atidarymo grupe.

Narės[taisyti | redaguoti kodą]

Veronica Lee Finn (g. 1981 m. balandžio 5 d. Memfis, JAV).

Nikki DeLoach (g. 1979 m. rugsėjo 9 d. Waycross, JAV). Ji kartus su Britney Spears buvo The Mickey Mouse Club laidos dalyvės. Iširus grupei ji nusifilmavo filmuose The Net 2.0 , Traveller bei seriale Šiaurės pakrantė. Taip pat kaip aktorė ji suvaidino epizodinius vaidmenis serialuose Volkeris, Teksaso reindžeris, CSI: Niujorkas ir kt. Ji draugavo su JC ChasezNSYNC kelerius metus.

Danay Ferrer (g. 1974 m. liepos 28 d. Camaguey, Kuba).

Amanda Marie Latona (g. 1979 m. kovo 24 d. Pitsburgas, JAV). Ji paliko grupę dėl solinės karjeros ir Jenny Morris ją pakeitė grupėje. Amanda Latona pasirašė kontraktą su J Records ir 2002 metais įrašė dainą Can't Take It Back, o 2003 metais - Do You Still. Nei vienas singlas gerai nepasirodė, todėl ją išmetė iš įrašų kompanijos. Latona draugavo su Backstreet Boys nariu AJ McLean.[6]

Mandeline (Mandy) Elizabeth Ashford (g. 1979 m. kovo 16 d.). Ashford užaugo Clinton, Misisipėje ir buvo šou choro Attache narė, kartu su vidurinės mokyklos draugu Lance Bass. Bass rekomendavo Ashford Lou Pearlman, ir jis jai pasiūlė prisijungti prie grupės. Nuo tada Ashford, pasirodė keliose reklamose ir nusifotografavo Playboy žurnalui.[7] Ji taip pat buvo atstovė kalbanti Swisher, Miller Lite, Samson Technologies ir Thompson Pump vardu.

Diskografija[taisyti | redaguoti kodą]

Albumai[taisyti | redaguoti kodą]

Singlai & EP[taisyti | redaguoti kodą]

  • 1997 Wherever You Are
  • 2000 "Say No More"

Garso takeliai[taisyti | redaguoti kodą]

Šaltiniai[taisyti | redaguoti kodą]

  1. innosense Allmusic svetainėje
  2. "Who's That Girl?." New York Times. Nuoroda tikrinta 2008-03-21.
  3. "How Disney's TV gang has grown up." BBC. Nuoroda tikrinta 2008-03-21.
  4. "Oops!...She’s (Not) Done It Again." The Times. Nuoroda tikrinta 2008-03-21.
  5. In Concert
  6. by Lynn Hershberg NYT Retrieved on 03-28-08
  7. StarHub
  8. Innosense Albums

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]