Hitman: Contracts

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Hitman: Contracts
Hitman-contracts.jpg
Kūrėjas IO Interactive
Leidėjas Eidos Interactive
Išleidimo data 2004 m. balandžio 21
Žanras(-ai) Stealth / Action, trečiojo asmens šaudyklė
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai ESRB: Mature (17+)
Kraujas
Intensyvus smurtas
Keiksmažodžiai
Didelis erotikos turinys
Vartojami narkotikai
Platforma Windows, Mac OS X, PlayStation 2, Xbox
Versija 1.74
Variklis Glacier engine
Reikalavimai

[Minimalus]
Procesoriaus greitis: 800 MHz
Atmintis: 256 MB
Diskasukis: CD-ROM, DVD-ROM
Laisvos vietos: 2 GB
Vaizdo plokštė: 32 MB

Media CD, DVD
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas Hitman: Codename 47
Kitos dalys 2: Silent Assassin, Blood Money, Absolution
www.hitmancontracts.com

Hitman: Contracts – trečiasis Hitman serijos kompiuterinis žaidimas, išleistas 2004 metais. Žaidimas sukurtas Danijos kompanijos „IO Interactive“, kuri šiuo metu priklauso „Eidos Interactive“. Veiksmas vystosi samdomo žudiko 47 prisiminimuose.

Siužetas[taisyti | redaguoti kodą]

DĖMESIO: Žemiau atskleidžiamos kūrinio detalės

Medžiotojas tapo medžiuojamuoju, kai 47 buvo labai rimtai sužeistas vienos savo aukos, žinojusios apie jo atvykimą. Mirštantis savo viešbučio kambario prieglobstyje, kažkur Paryžiuje, Prancūzijoje, 47 klaidžioja po savo samdomo žudiko prisiminimus, kol ypač ginkluoti Prancūzijos SWAT būrio nariai yra apsupę pastatą.

Hitman: Contracts žaidime veiksmas apytiksliai vystosi ankstesniuosiuose 47 prisiminimuose. Dauguma žaidimo misijų yra perdarytos iš ankstesnių serijos žaidimų misijų, tik iš kitokio požiūrio taško. Beveik visos pagrindinės Hitman: Codename 47 misijos buvo smarkiai perdarytos į įdėtos į Contracts, išskyrūs misijos Kolumbijos džiunglėse, kurios buvo planuojamos įdėti, bet apsigalvota. Taip pat buvo atsisakyta ir dar dviejų paskutinių Hitman: Codename 47 misijų (Hitman: Contracts prasideda kaip Hitman: Codename 47 pabaigos tęsinys). Žaidėjas aplankys Budapeštą (Vengrija), Bulgariją, Honkongą, Paryžių (Prancūzija), Rumuniją, Roterdamą (Nyderlandai), Sibirą (Rusija) ir Jungtinę Karalystę.

Žaidimas tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme yra daug tamsesnis, nei ankstesnės dvi dalys. Kalbant tiesiogine prasme, absoliučiai visi lygiai vyksta prieblandoje, naktį ar esant blogam orui. Nė viename lygyje nešviečia saulė, nors ji retkarčiai pasimato pro apsiniaukusį dangų. Toks pats yra yra pastatų interjeras. Kambariai daug kur apšviečiami nenaturaliai neryškia šviesa, dažniausiai žvakės ar fluorescentinės lempos. Prie šitokio niūraus įvaizdžio ganėtiniai prisidėjo nuostabus kompozitorius Džesperas Kidas. Hitman 2: Silent Assassin muzika teikė žaidimui nepaprastą dvasinį pakilimą, o Hitman: Contracts – atvirkščiai. Contracts muzika labai tinka siaubo filmams.

Taip pat skaitykite[taisyti | redaguoti kodą]

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]