Driver: Parallel Lines

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Driver: Parallel Lines
Kūrėjas Reflections Interactive
Leidėjas Atari (PS2, Xbox), Ubisoft (Wii, PC)
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data {{{išleidimo data}}}
Žanras (-ai) Lenktynių, trečiojo asmens šaudyklė
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai BBFC: 18+
ESRB: M
OFLC: MA15+
PEGI: 18+
Platforma PlayStation 2, Xbox, Microsoft Windows, Wii
Versija {{{versija}}}
Variklis {{{variklis}}}
Reikalavimai Minimalūs

OS: Windows® XP (SP 1) / Windows® Vista CPU: Pentium® 4 / Athlon™ 2.0 GHz su SSE RAM: 256 MB GPU: 64 MB DirectX® 9.0c palaikanti Shader Model 1.1 DIRECT X®: DirectX® 9.0c ar naujesnis, palaikantis XInput controlerius DVD Rom: 2X Garso plokštė: suderinama su DirectX® 9.0c HDD: 4,8GB laisvos vietos

Distribucija CD, DVD
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas Driver
Kitos dalys 2, 3, San Francisco
{{{svetainė}}}

Driver: Parallel Lines – ketvirtasis žaidimas Driver video žaidimų serijoje. Žaidimas išleistas 2006 m. kovo 14 d. (kovo 17 d. Europoje) Xbox bei PlayStation 2 žaidimų konsolėms bendrovės „Atari“, o 2007 m. birželio 26 d. (Europoje – birželio 28 d.) Wii bei Windows platformoms pristatė bendrovė „Ubisoft“.

Apžvalga[taisyti | redaguoti kodą]

Skirtingai nei ankstesniuose Driver serijos žaidimuose, Parallel Lines veiksmas vyksta tik viename mieste, Niujorke. Tačiau vietoj to žaidimo siužetas siūlo du to paties miesto laikmečius: 1978 ir 2006 metus. Parallel Lines skiriasi nuo prieš tai išleisto DRIV3R tuo, kad jame mažiau vaikščiojimo, vykdant misijas, t. y. sugrįžta prie ankstesnių žaidimo serijų ir susitelkta ties vairavimu, nors šaudymas žaidime išlikęs. Žaidimas kritikų įvertintas geriau nei DRIV3R, bet visgi buvo sukritikuotas dėl lengvumo bei banalaus siužeto. Žaidimo pagrindinis herojus jau nebe slaptasis policininkas Tanner’is, o TK (tariasi /ti:'kei/).

Veikėjai[taisyti | redaguoti kodą]

TK (The Kid) – įgarsino Brian’as Bloom’as. Pagrindinis veikėjas.

Rėjus (Ray) – įgarsino David’as Walsh’as. Geras TK vaikystės draugas. Rėjus yra garsus visame Niujorke.

Slinkas (Slink) – įgarsino Geoff’as Brown’as. Suteneris.

Meksikietis (The Mexican) įgarsino Nolan’as North’as. Jo tikrasis vardas Mendazo, Slinkas jam davė pravardę Meksikietis.

Bišopas (Bishop) įgarsino Rodney’us Saulsberry. Bišopas yra profesionalus, godus ir gudrus. Jis nepasitiki niekuo išskyrus save patį.

Kendy (Candy) įgarsino Michael’as Cornacchia. Kendy buvo apgailėtinas mulkis, 28-erių metų storulis. Kendy buvo geras planuotojas. Jis apmąstydavo viską iki pačių mažiausių detalių.

Koriganas (Corrigan, įgarsino Ian’as Gregory. Visad apsirengęs tvarkingą kostiumą ir pasirišęs kaklaraištį. Ramus ir savimi pasitikintis – jis lengvai įgaudavo visų žmonių pasitikėjimą ir jie jam atvyraudavo, dažnai net per daug.

Rafaelis (Rafael) – tai Kolumbietis, kurio ieškojo ir nužudė Koriganas. Rafaelis turi dukrą Mariją, kuri keršija 2006-aisiais.

Marija (Maria, įgarsino Claudia Catalina) – 2006 m. dirba Kendy: tvarko nešvarius reikaliukus, prižiūri pinigų srautus ir saugo Kendy 'užpakalį' nuo miesto gangsterių. Tačiau ji turi kitą tikslą. Kendy – tai tik pradžia jos keršto, už nužudytą tėvą Rafaelį, kelyje. Tam ji ruošėsi visą savo gyvenimą.

Transportas[taisyti | redaguoti kodą]

Abu laikotarpiai žaidime turi savito, skirtingo stiliaus transportą, tačiau keletas 1978-ųjų automobilių bei motociklų pasirodo ir 2006-aisiais. Apėjus sistemą (angl. cheating) net ir 2006-ųjų transporto priemones galima išvysti 1978-ųjų eroje. Nors visi automobiliai žaidime yra sukurti pagal realius jų atitikmenis, žaidime jie turi fiktyvius pavadinimus.

Nauja Driver serijai yra transporto priemonių modifikavimas. Kiekvienas automobilis (motociklas, sunkvežimis) gali būti patobulintas Rėjaus dirbtuvėse. Galimi patobulinimai: spalva, variklio galia, nitro, pastorinti stiklai, spyruoklės, amortizatoriai, mašinos aukštis, stabdžiai, prispaudimo jėga. Taip pat yra galimybė pratestuoti patobulintą transporto priemonę.

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]