Catherine, Kembridžo kunigaikštienė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Bullet purple.png
Bullet purple.png
Princesė Catherine
Kembridžo kunigaikštienė
Kate in Ottawa for Canada Day 2011.jpg
Catherine, Kembridžo kunigaikštienė
Gimė: 1982 m. sausio 9 d. (33 metai)
Berkšyre, Anglijoje
Motina: Carole Elizabeth
Sutuoktinis(-ė): Princas Viljamas
Vaikai:

Princas Džordžas

Kembridžo kunigaikštienė
Alma mater: Šv. Andriaus universitetas
Commons-logo.svg Vikiteka: Catherine, Kembridžo kunigaikštienėVikiteka

Princesė Catherine (mergautinė pavardė Catherine „Kate“ Elizabeth Middleton, g. 1982 m. sausio 9 d.) yra Princo Viljamo, Kembridžo kunigaikščio žmona.

Kate užaugo Chapel Row kaime, netoli Niuberio, Berkšyras. Ji mokėsi Šv. Andriaus universitete, kur ir sutiko savo būsimą vyrą - Princą Viljamą. 2001 m. jie pradėjo romantiškus santykius, kurie buvo trumpam nutrūkę 2007 m. Dar tais pačiais metais pora atkūrė šiltus santykius.

Prieš savo vestuves, Kate dažnai dalyvaudavo aukšto rango karališkuose renginiuose. Galiausiai, kai Kate Middleton ir pronco Viljamo santykiai buvo paviešinti, Catherine sulaukė ypatingai didelio žiniasklaidos dėmesio. Catherine Middleton ištekėjo už Princo Viljamo 2011 m. balandžio 29 d. Vestminsterio vienuolyne. 2012 m. gruodžio 3 d. Šv.Jokūbo rūmai pranešė, kad Princas Viljamas ir Kate Middleton ir laukiasi pirmagimio. 2013 m. liepos 22 d. jiems gimė Princas Džordžas.

Kate Middleton yra gerai žinoma už savo labdaringą veiklą, taip pat palaikymą "The Duke of Edinburgh's International Award" programai, kurioje pati yra dalyvavusi ir gavusi aukso ženklelį.